بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ کودکانسبک زندگی کودکان

سام و سامیار حسینی نیا؛ دو برادر دوقلوی اینستاگرام

سام و سامیار حسینی نیا در 14 تیر 1395 در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بابل کلینیک در شهر بابل، استان مازندارن متولد شدند. پدر آن‌ها پژمان حسینی نیا با نام هنری پژمان پارسا و مادر آن‌ها ثریا روحانی با نام هنری آیروس ملودی می‌باشند.

درباره ی پدر و مادر سام و سامیار

نام ها: سام و سامیار حسینی نیا
تاریخ تولد: 1395/10/14
ملیت: ایرانی
محل سکونت: بابل، استان مازندران
اینستاگرام: sam_samiyar (797k)

پژمان پارسا با نام اصلی پژمان حسینی نیا متولد 31 تیر در شهر بابل، استان مازندارن است. او در زمینه‌ی موسیقی فعالیت داشته و تهیه کننده‌ی چند موزیک ویدیو مثل موزیک ویدیوی “حواست نیست” و “غرور” می‌باشد و به عنوان مدل زیبایی نیز فعالیت می‌کند.

آیروس ملودی با نام اصلی ثریا روحانی، متولد مرودشت در استان شیراز می‌باشد. او تا پیش از ازدواج در استان مازندارن معلم دبستان بوده و پس از ازدواج با پژمان پارسا در زمینه‌ی خوانندگی فعالیت کرده است و اکنون به عنوان مدل زیبایی نیز فعالیت می‌کند.

آیروس ملودی و پژمان پارسا در سال 1389 از طریق یاهو مسنجر با یکدیگر آشنا شدند و در سال 1391 عقد و در سال 1394 عروسی کردند. آن‌ها در سال 1395 صاحب دو فرزند دوقلوی پسر شدند.

محبوبیت سام و سامیار در فضای مجازی

سام و سامیار با حضور در تیزر تبلیغاتی بیسکویت مادر محصول شرکت ویتانا در خرداد ماه 1396 شناخته شدند. در این تیزر تبلیغاتی یکی از دو برادر در نقش یک دختر بازی کرده است. پس از آن انتشار عکس‌های آن‌ها در اینستاگرام از طریق پدر و مادر منجر به شناخته تر شدن آن‌ها شد. صفحه‌ی اینستاگرام آن‌ها اکنون با 888K فالوئر توسط پدر و مادرشان اداره می‌شود و آن‌ها از طریق آن کارهای تبلیغاتی انجام می‌دهند.

حضور سام و سامیار در مراسم فرش قرمز تگ استار

سام و سامیار در 27 دی 1396 به همراه پدر و مادر خود به دعوت رامبد جوان در مراسم فرش قرمز تگ استار حضور یافتند. این مراسم که بزرگ ترین گردهمایی اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران است، در باغ کتاب تهران برگزار شد.

بیماری تترالوژی فالوت در سامیار

بیماری تترالوژی فالوت یکی از مهم ترین بیماری‌های قلبی مادرزادی در نوزادان است. پدر و مادر سامیار از 4 ماهگی بارداری در سونوگرافی چهاربعدی متوجه این مشکل شده بودند. سامیار بعد از تولد از 19 روزگی در بابل زیر نظر دکتر زمانی و قائمی بود و پس از آن به بیمارستان قلب رجایی تهران منتقل شد و با وجود تلاش ‌های دکتر مرتضاییان بهبودی در روند بیماری حاصل نشد. به همین دلیل سامیار به بیمارستان دی تهران منتقل شد و در آنجا زیر نظر دکتر مهران پور بود و طبق پیشنهاد او برای بهبودی کامل زیر نظر دکتر احمد علی امیرغفران در 4 ماهگی به شیراز رفت. پس از دو بار آنژیو و استنت گذاری در بیمارستان‌های نمازی و شهید فقیهی، عمل اصلی قلب باز در بیمارستان دنا شیراز توسط دکتر امیر غفران با موفقیت انجام شد.

از دسترس خارج شدن پیج اینستاگرام سام و سامیار

پیج اینستاگرام سام وسامیار به صلاح دید شرکت اینستاگرام و به دلیل نقض قوانین زیر سیزده سال از دسترس خارج شده است.

گالری عکس‌های سام و سامیار حسینی نیا

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *