بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سام درخشانی؛ بازیگر ایرانی

سام درخشانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او از سال 1378 با مجموعه تلویزیونی “شب زدگان” پا به دنیای بازیگری گذاشت و پس از آن در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف به ایفای نقش پرداخت.

نام: سام درخشانی
تاریخ تولد: 1354/04/31
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (عسل امیرپور، 1394)
فرزندان: یک دختر (برکه، 1396)، یک پسر (برسام، 1399)
اینستاگرام: (2.7m) samderakhshani

بیوگرافی سام درخشانی

سام درخشانی متولد ۳۱ تیر ۱۳۵۴ در تهران، ایران است. او تنها یک برادر بزرگتر از خود به نام شهریار دارد و پدرش، پرویز درخشانی، فوت کرده است. سام درخشانی دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است و در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است. او از سال 1378 با مجموعه تلویزیونی “شب زدگان” پا به دنیای بازیگری گذاشت. پس از آن در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف از جمله بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، مجموعه پژمان در کنار پژمان جمشیدی و … به ایفای نقش پرداخت.

زندگی شخصی سام درخشانی

سام درخشانی در سال 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد. این زوج در 22 آذر 1396 صاحب یک فرزند دختر به نام برکه و در اول مهر 1399 صاحب یک فرزند پسر به نام برسام شدند. فرزند اول آن‌ها در ونکوور، کانادا و فرزند دوم آن‌ها در بیمارستان عرفان تهران متولد شده است.

سام درخشانی مجری مسابقه تلویزیونی ایران

سام درخشانی از سال 1398 مجریگری مسابقه تلویزیونی ایران را برعهده دارد. این مسابقه که از شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی در حال پخش می‌باشد، با هدف ایرانشناسی طراحی شده و نخستین مسابقه تلویزیونی است که تمام سوالات آن درباره ایران است. شعار ایران را با ایران بشناسیم بعنوان شعار این مسابقه تلویزیونی انتخاب شده است.

گالری عکس‌های سام درخشانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

صبا سهیلی؛ بازیگر زیبای ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کانگ ته اوه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

زرین تکیندر؛ بازیگر ترکیه ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

اس کوپس؛ عضو گروه سونتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.