بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

سالومه سیدنیا؛ مجری شبکه‌ی منو تو

سالومه سیدنیا مجری و تهیه کننده‌ی ایرانی است که در شبکه‌ی منو تو فعالیت می کند. او پس از مهاجرت به انگلستان وارد حوزه‌ی خبری شبکه‌ی بی‌بی‌سی فارسی شد و پس از آن با شروع فعالیت شبکه‌ی منو تو به عنوان مجری وارد این شبکه شد.

نام: سالومه سیدنیا
تاریخ تولد: 1356
ملیت: ایرانی
محل سکونت: لندن، انگلستان
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (1.2m) salome.seyednia

بیوگرافی سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا متولد 1356 در تهران است. او فارغ التحصیل لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه آزاد تهران و فوق لیسانس مدیریت بین الملل از دانشگاه آکسفورد بروکس انگلستان می باشد. او در سال 1390در اولین دوره‌ی آکادمی گوگوش با سروش تهرانی آشنا شد و این آشنایی به ازدواج آن‌ها ختم شد، اما پس از مدتی روابط آن ها به سردی گرایید و در نهایت به صورت توافقی از یکدیگر جدا شدند.

علت طلاق سالومه سیدنیا از سروش تهرانی

سروش تهرانی در سال 1395 علت جدا شدن خود از سالومه را نداشتن تفاهم با او عنوان کرد. سالومه سیدنیا مدتی بعد از انتشار این خبر اعلام کرد که اصلا ازدواج نکرده است.

رابطه‌ی سالومه سیدنیا با علی همدانی

علی همدانی یکی از مجریان شبکه‌ی بی‌بی‌سی فارسی می باشد و سالومه سیدنیا در اینستاگرام خود اعلام کرده که او از دوستان قدیمی‌اش می باشد و به مدت 11 سال است که یکدیگر را می شناسند.

بازیگری سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا دوره‌های بازیگری را در کانون سینمای جوان گذرانده و در سال 1380 در سریال “مشق عشق” نقش کوتاهی را بازی کرده و 5 سال در روابط عمومی خانه سینما حضور داشته است. او همچنین به عنوان یکی از مسئولان بخش آرای مردمی جشنواره‌ی فیلم فجر نیز سابقه‌ی فعالیت دارد.

خبرنگاری سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا بعد از فارغ التحصیلی در رشته‌ی ارتباطات، وارد فعالیت‌های خبرنگاری شد و مدت‌ها در روزنامه‌ی “زن و ایران” کار می کرد.

مجریگری سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا پس از مهاجرت به انگلستان برای ادامه‌ی تحصیل وارد حوزه‌ی خبری شبکه‌ی بی‌بی‌سی فارسی شد و پس از آن با شروع فعالیت شبکه‌ی منو تو به عنوان مجری وارد این شبکه شد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شری ام؛ خواننده‌ی پاپ ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

فرشاد لطفی؛ مربی بدنسازی و کالیستنیکس

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

رامانا سیاحی؛ بازیگر و مدل ایرانی-کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی آشپزی

مانی یزدان‌پرست؛ آشپز و مربی آشپزی ایرانی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *