بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

سحر تبر؛ چهره‌ی اینستاگرامی

فاطمه خوشیوند معروف به سحر تبر یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که به واسطه‌ی چهره متفاوت و ترسناک خود در مدت کوتاهی فالوئرهای زیادی در اینستاگرام کسب کرد و بیشتر با انتشار دابسمش از آهنگ‌های مورد علاقه‌ش در یوتیوب به شهرت رسید.

نام: سحر تبر
تاریخ تولد: 1376/12/03
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی سحر تبر

فاطمه خوشیوند معروف به سحر تبر متولد 3 اسفند 1376 در تهران می باشد. او تا کلاس دهم درس خوانده و پدرش و مادش از یکدیگر جدا شده‌اند و همراه با مادرش زندگی می‌کند. سحر تبر به واسطه‌ی انتشار عکس‌های از چهره‌ی متفاوت و ترسناک خود در اینستاگرام در مدت کوتاهی فالوئرهای زیادی کسب کرد و به شهرت رسید. چشم‌های خاکستری ترسناک، بینی کج سربالا، لب‌های بسیار درشت و جمجمه مخروطی و از همه مهم‌ترین لاغری شگفت‌انگیز از جمله عواملی می باشد که او را از دیگران متمایز کرده است.

عمل‌های زیبایی سحر تبر

شایعات مختلفی در مورد تعداد عمل‌های زیبایی سحر تبر وجود دارد. برخی معتقدند که او با ۵۰ عمل جراحی زیبایی می‌خواسته خود را شبیه آنجلینا جولی کند، عده‌ی بر این باورند که عمل زیبایی او ناموفق بوده و باعث تغییر چهره‌ش شده، برخی نیز معتقدند که او به علت شکست عشقی، خود را به شکل شخصیت کارتونی عروس مرده در آورده است. اما سیمای ترسناک و عجیب سحر تبر در حقیقت محصول مشترک هنر فتوشاپ، گریم حرفه‌ی و چند جراحی زیبایی می باشد.

دستگیری و بازداشت سحر تبر

سحر تبر که به واسطه‌ی عمل‌های متعدد زیبایی و گریم‌های مشمئزکننده و هنجارشکن، اقدام به جذب فالوئر در حساب اینستاگرام خود می‌کرد، پس از ارسال پیامهای متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد و درخواست پیگیری، به دستور دادسرای ارشاد تهران در مهر ماه 1398 بازداشت شد. از جمله جرایم او ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه‌گری و تشویق جوانان به فساد می‌باشد.

پخش اعترافات سحر تبر از سیمای جمهوری اسلامی ایران

اعترافات سحر تبر در 30 مهر 1398 از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. او در مصاحبه‌ای با صدا و سیما داشت و از ماجرای معروف شدنش گفت.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شری ام؛ خواننده‌ی پاپ ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

فرشاد لطفی؛ مربی بدنسازی و کالیستنیکس

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

رامانا سیاحی؛ بازیگر و مدل ایرانی-کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی آشپزی

مانی یزدان‌پرست؛ آشپز و مربی آشپزی ایرانی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *