بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

سحر حاتمی؛ چهره اینستاگرامی

زینب مهدی‌پور با نام مستعار سحر حاتمی، اینفلوئنسر و چهره‌ی اینستاگرامی است که بیشتر به واسطه‌‌ی دوستی و ازدواج با میلاد حاتمی شناخته شده است. او در گذشته نیز در کلیپ‌های جنجالی میلاد حاتمی به عنوان دوست دختر و همین طور هم به عنوان یکی از افرادی که تحت آموزش‌های میلاد حاتمی می‌باشد، بارها و بارها دیده شده بود.

نام: زینب مهدی‌پور
نام مستعار: سحر حاتمی
تاریخ تولد: 17 اردیبهشت
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ترکیه
وضعیت تاهل: متاهل (میلاد حاتمی، 1399)
فرزندان: یک دختر (طلا، 1398)
اینستاگرام: (779k) sahar

بیوگرافی سحر حاتمی

زینب مهدی‌پور با نام مستعار سحر حاتمی متولد و بزرگ شده‌ی مسجد سلیمان، ایران است. او دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه علمی کاربردی اهواز است. علاوه بر این، در سال 2014، دیپلم خود را در رشته گرافیک از دانشگاه آزاد مسجدسلیمان دریافت کرده است.

ازدواج سحر حاتمی با میلاد حاتمی

میلا حاتمی یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که به واسطه‌ی تولید و انتشار ویدیوهای طنز جنسی در اینستاگرام به شهرت رسیده است. او پس از گذشت مدتی فعالیت در ایران، به دلیل محتوای ویدیوهای خود از ایران خارج شد و به ترکیه مهاجرت کرد و در آنجا با سحر (زینب مهدی‌پور) آشنا و وارد رابطه‌ی عاشقانه شد. سحر در کلیپ‌های جنجالی میلاد حاتمی به عنوان دوست دختر و همین طور هم به عنوان یکی از افرادی که تحت آموزش‌های میلاد حاتمی می‌باشد، بارها و بارها حضور یافت. آن‌ها پس از گذشت 2 سال از رابطه‌ی دوستی و به دنیا آمدن دخترشان، طلا، سرانجام در تاریخ 18 اردیبهشت 1399 بصورت رسمی در ترکیه با یکدیگر عقد کردند.

گالری عکس‌های سحر حاتمی

حواشی سحر حاتمی

سحر معمولا در کنار میلاد حاتمی به فعالیت اینستاگرامی خود ادامه می‌دهد. او که از میلاد حاتمی صاحب فرزندی شده است، هم اکنون بعد از دستگیری میلاد حاتمی، غم و اندوه خود را با انتشار کلیپ‌هایی از طلا حاتمی ابراز می‌کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر رامبد صمیمی؛ متخصص زیبایی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر خلیل فروزان ‌نیا؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

طناز دهقان؛ بازیگر جنجالی ایران

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

سینا عشوری؛ بازیکن پرحاشیه ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.