بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سعیده عرب؛ ایفای نقش همسر حضرت یعقوب

سعیده عرب

سعیده عرب یکی از معروف ترین بازیگران تلویزیون و سینمای ایران است. یکی از بهترین و مشهورترین نقش هایی که ایشان توانسته در آن به نحو احسن ایفای نقش کند نقش لیه (همسر حضرت یعقوب) در سریال یوسف پیامبر است که باعث شهرت او نیز شد. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند عزیزمان بیشتر آشنا شویم.

بیوگرافی

سعیده عرب در فروردین سال 1330 در تهران دیده به جهان گشود. ایشان چهار فرزند دارد و همیشه در مصاحبه های خود گفته که همسرم همیشه پشتوانه و یاور من است. او بدان داشتن تحصیلات عالیه وارد حرفه بازیگری شد. او در سال 1375 در مهمانی دوستانه شرکت کرده بود که در آنجا با همایون باقی زاده کارگردان معروف آشنا میشود و ایشان برای بازی در فیلم از ایشان دعوت به کار می کند.

نام و نام خانوادگی سعیده عرب
تاریخ تولد فروردین 1330
حرفه بازیگر
شروع فعالیت از سال 1375 تاکون
اینستاگرام saedeharab
بیوگرافی سعیده عرب

بازیگری

سعیده عرب بعد از بازی در اولین تجربه کاری خود مورد توجه کارگردان بسیاری قرار گرفت و پیشنهاد کاری زیاد به ایشان شد. او در سریال خانه به خانه به کارگردانی کیانوش عیاری ایفای نقش کرد و از هم بازی بودن در کنار محمدعلی کشاورز و ثریا حکمت تجربیات بسیاری کسب کرد و مایه افتخار ایشان شد. او بعدها در سریال هایی چون بال های خیس و شاید برای شما اتفاق بیفتد بازی کرد و همچنین در سال 1398 با ایفای نقش در سریال بانوی سردار وارد تلویزیون شد.

مطالب پیشنهادی: لی هو جونگ؛ مدلینگ و بازیگر پرطرفدار

ازدواج

سعیده عرب در سال های پیش با آقای بهمن شاهنجرینی ازدواج کرده است که ثمره این ازدواج سه فرزند پسر و یک فرزند دختر است. البته ایشان یک نوه با نام ژانیا نیز دارد و او را بسیار دوست می دارد.

همسر و خانواده همسر

سعیده عرب در مصاحبه ای گفته است با اینکه همسر من به شغل آزاد مشغول است اما همیشه همراه و یاور من بوده است و زمانی که مجبور هستم برای بازی های خود به شهرستان نیز بروم او همیشه به من کمک می کند. خوشبختانه خانواده همسرم نیز بسیار عالی هستند و مشکلی ندارم و همیشه تا جایی که توانسم همانطور که شوهرم به خانواده من احترام می گذارد من هم به خانواده همسرم احترام می گذارم و رابطه خوبی با خانواده همسرم دارد.

مطالب پیشنهادی: محسن چاووشی؛ خواننده بی نظیر ایرانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ییلدیز چاگری آتیکسوی؛ بازیگر و همسر برک اوکتای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

برک اوکتای؛ بازیگر و مدل مشهور ترکیه

بیوگرافی

سون دام بی؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرای کایا؛ شهرت با سریال کوکامین آیلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *