بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی موسیقی

سعید اس جی؛ کارگردان و عکاس

سعید اس جی در زمینه‌ی ساخت موزیک ویدئو فعالیت می‌کند و کارگردانی موزیک ویدئوهای خوانندگان بسیاری از جمله ساسی مانکن، جی دال، عرفان پایدار و سامی بیگی بر عهده داشته است. او همچنین یک استودیوی عکاسی در تورنتو دارد.

نامسعید اس جی
تاریخ تولد24 اسفند 1368
ملیتایرانی
محل سکونتتهران، ایران – تورنتو، کانادا
وضعیت تاهلمجرد
اینستاگرام(839k) saeidsj

بیوگرافی سعید اس جی

سعید اس جی کارگردان و عکاس در زمینه ی ساخت موزیک ویدئو می باشد. او یک بردار کوچکتر از خود به نام سپهر و یک خواهر دارد. پدر و مادر سعید اس جی هر دو فوت کرده اند. او در تهران در محله ی زعفرانیه زندگی می کند و ماه هایی از سال را در تورنتو، کانادا به سر می برد. سعید اس جی با محمدرضا گلزار دوستی نزدیکی دارد و در صفحه ی اینستاگرام خود عکس های دوتایی بسیاری با او منتشر کرده است.

بیوگرافی سعید اس جی از زبان خودش: درست از روز ۲۴/۱۲/۱۳۶۲ همه چیز شروع شد و این بهترین اتفاق زندگی من بود که تو اسفند ماه به دنیا اومدم تا دلیلی باشه برای ورود به دنیای هنر با خرید یه گیتار. تو اوج تنهایی و خلوت خودم تا سن ۱۸ سالگیمو خالی کردم تموم انرژی‌هام تو ساز مورد علاقم و نوشتن چند بیت عاشقانه که اول خودم رو بعد دوستام رو تحت تاثیر گذاشت پا به دنیای هنر گذاشتم. کم کم احساس کردم که برای خالی شدن این انرژی به سازهای دیگر نیاز دارم و جلو رفتم تا توانستم پیانو، جاز، تومبا و دف را هم به سازی که می‌نواختم اضافه کنم. من سازها را بدون استاد و به قول امیانه گوشی یاد گرفتم. البته برای یادگیری ۸ جلسه رفتم (پیشه دوسته خوبم سهیل) و در همین سال با ۲ اتفاق ناگوار  زندگیم رنگ دیگه‌ای به خودش گرفت و سبک موسیقی من رقم خورد و عاشق آهنگ های اروم و با مفهوم عاشقانه و غمگین شدم و شروع به ساختن آهنگی با حس خودم کردم و با دوستی آشنا شدم که احساساتمون خیلی به هم نزدیک بود و تصمیم گرفتم آهنگام رو با شاهین عزیز تنظیم کنم و به طور جدی وارد دنیای بزرگ و شیرین و پر هیایوی موسیقی بشم. امیدوارم با گوش دادن به آهنگام احساس زیبای عاشق شدن یا بودن رو تموم لحظه‌های زندگیتون احساس کنید.

جریان دعوای سعید اس جی، طعمه و تتلو

به گزارش مجله شانس (shans.org): جریان دعوای بین تتلو و طعمه و سعید اس جی از ویدیو شب شروع شد کلا آهنگ شب مال اردلان بوده و قرار بوده اردلان به تنهایی این کارو بخونه بعدش سعید و اردلان که ویدیو شبو میسازن امیر میبینه هم آهنگ و هم ویدیو کار خوبی شده آهنگو ویدیو رو بدون اجازه اردلانو سعید ور میداره و اول میره پیش خشایار اس آر قسمت‌هایی از صدای اردلانو حذف میکنن و صدای خودشو به آهنگ اضافه میکنه بعدشم ویدیویی که سعید اس جی ساخته بود رو بر میداره میره پیش محسن باقی و قسمت های خودشو فیلمبرداری میکنه او و میچسبونن به ویدیوی شب اردلان و کارگردان کلیپم بدون هیچ ایده و زحمتی میشه محسن باقی اگرم دقت به ویدیو کرده باشین کاملا معلومه که این دوتا کاملا تو فضاهای جداگانه ای هستند خلاصه قسمت های اردلان توسط سعید اس جی ساخته شده و امیرم توسط محسن باقی.

بعدشم اردلانو سعید که میفمهمن امیر همچین کاریو کرده کلی باحاش جر و بحث میکنن که تو چرا این کارو کردی و… امیرم میگه بیخیال بابا ما با هم این حرفارو نداریم و کلا همه چیرو به مسخره بازی میگیره بعد که میبینه اردلانو سعید خیلی از دستش ناراحتن میگه که باشه دیگه باهم کار نمیکنیم آلبوم تتو هم کنسل میشه و امیرم به اردلان میگه حالا که دیگه با هم همکاری نمی‌کنیم پس بیا آهنگ شبم آخرین همکاریمون باشه و به اردلانم میگه بذار این کار با صدای جفتمون بیاد بیرونو پس آهنگو ویدیوی خودتو پخش نکن که نگن این کارو اردلان به تنهایی خونده و منم اون ویدیورو که ورداشتم دادم محسن باقی تا قسمت‌های منو بگیره او بچسبونه به ویدیوت پخش نمی‌کنم و وقتی کار شب اومد بیرونو امیرم که خیالش راحت شد که این کار به اسم اردلان تموم نشده اومد و ویدیورو در کمال نامردی بدون این که حتی اسمی از سعید بیاره پخش کرد و زحمتهای سعید و اردلانو به باد داد و آخرم کار ویدیوش به اسم محسن باقی تموم شد / حالا شماها خودتونو بذارین جای اردلانو سعید مخصوصا سعیدی که این همه زحمت ویدیوهای امیرو کشیده بود و مخصوصا زحمت ویدیو شبو آخرشم این زحمات پای کسای دیگه‌ای تمام شد.

گالری عکس سعید اس جی

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *