بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سعید عرب؛ ملودی ساز حرفه ای

سعید عرب

سعید عرب یکی از خوانندگان برتر ایرانی است. شغل اصلی ایشان واردات لوازم موسقی است، اما به دلیل اینکه به خوانندگی نیز علاقه مند است همیشه سعی کرده که خوانندگی را نیز مانند شغل اصلی خود به صورت حرفه ای بیاموزد و تاکنون موفق شده است که چندین کنسرت اجرا کند البته ایشان یک ملودی ساز حرفه ای نیز می باشد که این خود باعث شهرت ایشان شده است. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

سعید عرب متولد 1360 از اهواز است. او از ده سالگی به نوازندگی در زمینه ملودیا علاقه مند بود و کار خود را با آن شروع کرد و با تمرین های بسیار زیادی که انجام داد در هفده سالگی به صورت حرفه ای وارد موسیقی شد و با آشنایی با یکسری از دوستان که در زمینه موسیقی حرفه بودند، زمینه زندگی ایشان کامل تغییر کرد و مسیر زندگی اش را خوب پیدا کرد و این همان چیزی بود که ایشان دوست داشت.

نام و نام خانوادگی سعید عرب
تاریخ تولد 1360
حرفه موسیقی، خواننده
شروع فعالیت از سال 1377 تاکنون
اینستاگرام saeedarab.official
بیوگرافی سعید عرب

خوانندگی

سعید عرب در مسیر موسیقی که قرار گرفت خوشبختانه با چند تنظیم کننده آشنا شد و این آشنایی شروع کار ایشان شد و به دلیل توانمندی در خواندن اشعار، او تصمیم گرفت خوانندگی را به صورت حرفه ای دنبال نماید و سعی کرد که آلبوهایی را تولید نماید و روانه بازار نماید. اولین آلبوم او در سال 1387 با نام آلبوم مهربونم را تولید کرد اما سه سال طول کشید تا مجوز آن را دریافت نماید و این خود شروع شهرت او شد.

مطالب پیشنهادی: نیما کرمی؛ مجری توانمند تلویزیون

ممنوع الکاری

سعید عرب به دلیل اینکه چند کلیپ از آلبوم خود را در شبکه های ماهوار منتشر کرده بود و هیچ تایید از وزارت ارشاد نیز نگرفته بود این خود برای او یک دردسری در جهت مجوز آلبوم شد و به همین دلیل آلبوم او در وزارت ارشاد رد شد و تا چهار سال نیز ایشان را در زمینه موسیقی و تولید آلبوم، ممنوع الکار کردند و این برای او درسی شد که دیگر این کار را انجام ندهد.

عاشق ایرانم

سعید عرب در جایی گفته است با اینکه در گرفتن مجوز آلبوم هایم در وزارت ارشاد دچار مشکل می شوم اما عاشق ایران هستم و هیچ جا را مانند ایران و مردمانش دوست ندارم و گفته است که من دوست دارم در کشور خودم موسیقی را ادامه دهم و اگر باز برایم مشکلی پیش بیاید و نتوانم مجوز آلبوم خود را بگیرم قطعا باز در ایران می مانم و کارهایم را در خاک سرزمینم دنبال خواهم کرد.

مطالب پیشنهادی: بهنام قربانی؛ گوینده رادیو و بازیگر

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *