بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

سعید گنجی؛ بوکسور و رزمی‌کار ایرانی مقیم سوئد

سعید گنجی بوکسور و رزمی‌کار ایرانی مقیم سوئد است. او تا چند سال پیش یکی از اعضای تیم ملی رشته «جوجیستو» در ایران بود ولی از زمانی که با رشته «ام ام ای» آشنا شد، مسیر زندگی اش تغییر کرد. سعید گنجی به صورت حرفه‌ای در بیشتر ورزش‌های رزمی از جمله تای بوکسینگ، جوجیستو، بوکس، جودو، کاراته و… فعالیت داشته و چند سالی است که به صورت حرفه‌ای ورزش مبارزه در قفس (ام ام ای MMA) را دنبال می‌کند.

نام: سعید گنجی
تاریخ تولد: 1365
ملیت: ایرانی
محل سکونت: استکهلم، سوئد
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (69.7k) saeedganjimma

بیوگرافی سعید گنجی

سعید گنجی متولد سال 1365 در تهران می‌باشد. او در 8 سالگی پدر خود را از دست داده و زیر سایه‌ی مادرش بزرگ شده است. سعید گنجی به صورت حرفه‌ای در بیشتر ورزش‌های رزمی از جمله تای بوکسینگ، جوجیستو، بوکس، جودو، کاراته و… فعالیت داشته و از اعضای تیم ملی ایران در رشته «جوجیستو» بوده و بارها در رشته‌های مختلف رزمی موفق به کسب مقام قهرمانی شده است. او در سال 2011 همراه تیم ملی جوجیستو برای شرکت در مسابقات جهانی «سامبو» به کشور روسیه رفت و موفق به کسب مقام سوم جهان شد و در همانجا با رشته ورزشی مبارزه در قفس (MMA) آشنا شد. این رشته‌ی ورزشی یکی از قوی‌ترین رشته‌های رزمی در دنیا است و ترکیبی از تمام ورزش‌های رزمی می‌باشد.

شروع فعالیت سعید گنجی در رشته‌ی رزمی مبارزه در قفس

سعید گنجی پس از بازگشت از روسیه، تصمیم گرفت تا فعالیت ورزشی خود را به صورت حرفه‌ی در رشته‌ی مبارزه در قفس ادامه دهد، اما به دلیل اینکه این ورزش در ایران شناخته شده نبود و مربی و باشگاه «ام ام ای» نیز در ایران وجود نداشت، با هزینه شخصی خود راهی کشور امارات متحده شد و اولین مسابقه حرفه‌ی خود را در این رشته‌ انجام داد، اما از حریف خود شکست خورد. سپس تصمیم گرفت این رشته را در کشورهایی دنبال کند که حداقل بتواند زیر نظر مربیان حرفه‌ای فعالیت کند و به همین دلیل راهی کشور سوئد شد. او با کمک یکی از دوستانش برای بازی در یک تیم حرفه‌ای به نام «گلادیوس» تست داد و توانست به عضویت این تیم درآید و پس از درخشش در این تیم توانست راهی باشگاه «آل استار» در استکهلم، سوئد شود. سعید گنجی قهرمان UFC و دارنده‌ی کمربند آن در سوئد می‌باشد.

فعالیت‌های انسان‌ دوستانه‌ی سعید گنجی

سعید گنجی یکی از فعالان کمک‌های خیرخواهانه و انسان دوستانه است. او در اینستاگرام خود طرفدارانش را به کمک به موسسه‌های محک، شیرخوارگاه آمنه و … دعوت کرده است.

جواب دندان‌شکن سعید گنجی به ساشا سبحانی

سعید گنجی در پی توهین ساشا سبحانی به مردم ایران، او را به مبارزه دعوت کرد و جواب دندان‌شکنی به او داد.

آلبوم عکس‌های سعید گنجی

واکنش سعید گنجی به دستگیری امیر تتلو در ترکیه

در پی دستگیری امیر تتلو، خواننده‌ی معروف رپ در ترکیه، افراد بسیاری به دفاع از او برخاسته‌اند، که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سعید گنجی اشاره کرد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سامارا ویوینگ؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کانگ سو را؛ بازیگر مشهور کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم یون هه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علی مردانه؛ بازیگر و کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *