بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

صادق واحدی؛ خواننده ی رپ

صادق واحدی با نام هنری صادق خواننده ی رپ فارسی است. او اولین آهنگ رسمی خود را به نام جفت کفش در دی ماه 1384 در ارمنستان منتشر کرد و با همکاری حصین کمپانی کاغذ رکورد را تاسیس کرد.

نام: صادق واحدی
نام هنری: صادق
تاریخ تولد: 1369/02/07
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ارمنستان
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (540k) sadeghvahediofficial

بیوگرافی صادق واحدی

صادق واحدی با نام هنری صادق در 7 اردیبهشت 1369 در کرج متولد شد. مادرش پزشک می باشد و در سن 13 سالگی به دلیل شرایط کاری پدرش همراه با خانواده به ارمنستان مهاجرت کرده است.

آشنایی صادق واحدی با حصین و تاسیس کمپانی کاغذ رکورد

صادق در ارمنستان با حسین رحمتی معروف به حصین آشنا شد و از طریق او اولین آهنگ رسمی خود را در دی ماه 1389 با نام جفت کفش منتشر کرد که یکی از آهنگ های آلبوم صبح بخیر ایران بود. صادق و حصین با همکاری هم کمپانی کاغذ رکورد را تاسیس کردند و صادق آلبوم صبح بخیر ایران را با برچسب کاغذ رکورد عرضه کرد. او در سال 1390 آلبوم کوتاه شبا، رد پا، تنهایی را به همراه حصین منتشر کرد که موفق ترین آلبوم او می باشد. هچنین او در سال 1391 دو آلبوم با نام های کسی به نام خدا و سرباز خدا را منتشر کرد. در این دو آلبوم خواننده های مهمان زیادی از جمله حصین، سوگند و جاستینا شرکت داشتند. آلبوم پرورش در بهمن 1392 منتشر شد که دارای 3 آهنگ است. آلبوم سرباز خدا با شش آهنگ در بهمن 1394 با برچسب کاغذ رکورد به صورت رایگان منتشر شد.

ماجرای دستگیری صادق واحدی و حصین در ارمنستان

در فوریه ی 2013 صادق به همراه حصین به دلیل حمل ماری جوانا در ارمنستان دستگیر شدند. حصین بعد از چند ساعت آزاد شد، اما صادق تا روز دادگاه در حبس ماند و این امر باعث شد صادق بعد از آزادی در صفحه ی فیسبوک خود، جدا شدنش را از کاغذ رکورد اعلام کند. پس از آن در بهمن 1394 صادق و حصین عکسی در کنار یکدیگر منتشر کردند و به قطع رابطه ی خود پایان دادند.

اولین آلبوم مستقل صادق واحدی

آلبوم ششم صادق با نام بال در شهریور 1395 منتشر شد. این آلبوم با 5 آهنگ اولین آلبوم صادق است که او به تنهایی آن را اجرا کرده است و هیچ خواننده ی مهمان دیگری در آن حضور ندارد. 

موزیک ویدیوهای صادق واحدی

اولین موزیک ویدیوی رسمی صادق آهنگ نپرس از آلبوم اوردوز با کارگردانی احمد پارسا می باشد. در ماه مارس 2019 موزیک ویدیوی سیاست_مدارمون که آخرین موزیک از آلبوم سه گانه ی من است، با برچسب رادیو جوان و پشتیبانی تیم بت ورزش منتشر شد. این آلبوم دارای سه آهنگ با نام های اصیل_زادمون، جهش_یافتمون و سیاست_مدارمون و به کارگردانی احمد پارسا می باشد و اسپانسر آن تیم بت ورزش می باشد که یک سایت پیش بینی برای تمامی ورزش ها می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سهیلا عزیزی؛ بازیگر ایرانی ساکن پاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *