بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

رودی بوندینی؛ مدل سوئیسی-آمریکایی

رودی بوندینی (Rudy Bundini) مدل، بازیگر و قهرمان سابق بوکس سنگین وزن سوئیسی_آمریکایی است. او توسط IMTA (انجمن بین المللی مدلینگ) به عنوان مدل مرد سال شناخته شده و تاکنون مدل برندهای معروفی از جمله نایک، آرمانی، ورساچه، کلوین کلاین، راجر دوبویی، فیلیپ پلین و هنسی بوده و تصویر او در مجلات، نشریات و تابلوهای تبلیغاتی دیده شده است. رودی بوندینی همچنین به عنوان بازیگر در تعدادی فیلم سینمایی و مجموعه‌ی تلویزیونی از جمله “The Beautiful Grind New York” و “Furious 7” به ایفای نقش پرداخته است.

نام: رودی بوندینی
نام به لاتین: Rudy Bundini
تاریخ تولد: 1987/05/28
ملیت: سوئیسی_آمریکایی
محل سکونت: نیویورک، ایالات متحده آمریکا
اینستاگرام: (1.4m) rudybundini

بیوگرافی رودی بوندینی

رودی بوندینی (Rudy Bundini) متولد 28 مه 1987 در بازل، سوئیس است. او در سال 2014 میلادی برای ادامه کار مدلینگ خود به ایالات متحده نقل مکان کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک است. رودی بوندینی همچنین عضو سابق تیم ملی بوکس و شنا بوده و به عنوان قهرمان وزن سنگین در مسابقات بین المللی بوکس آذربایجان موفق به کسب مدال طلا شده است. او به عنوان یک مدل لباس زیر حرفه‌ای برای بسیاری از مارک‌های معروف شناخته شده در جهان کار کرده و تاکنون مدل برندهای معروفی از جمله نایک، آرمانی، ورساچه، کلوین کلاین، راجر دوبویی، فیلیپ پلین و هنسی بوده و در هفته مد نیویورک نیز به عنوان یک مدل حضور داشته است.

رودی بوندینی معروف به یدالله پیگیر در اینستاگرام

رودی بوندینی یکی از افرادی است که اخیرا حضور پر رنگی در اینستاگرام سلبریتی‌ها و چهره‌های معروف اینستاگرامی ایرانی دارد. او در لایوهای افراد معروفی همچون پویان مختاری، ساشا سبحانی و ندا یاسی شرکت کرده است، تا جایی که پویان مختاری لقب یدالله پیگیر را به او داده است.

به نظر می‌رسد رودی یک استراتژی معروف اینستاگرامی را برای جهانی شدن خودش پیاده سازی کرده است. ادمین‌های فراوانی که رودی در زبان‌های مختلف دارد برای او در اینستاگرام افراد معروف کامنت می‌گذارند و برای او دنبال کننده جمع می‌کنند.

گالری عکس‌های رودی بوندینی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *