بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

روزبه حصاری؛ بازیگر و خواننده ایرانی

بیوگرافی روزبه حصاری

بیوگرافی روزبه حصاری

روزبه حصاری در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمد. وی بازیگر و خواننده می باشد. مدرک تحصیلی او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد است. او از کودکان باهوش بوده است و حتی در ۱۵ سالگی در مدارس تیزهوشان درس خوانده است. روزبه حصاری یک برادر نیز دارد. روزبه حصاری علاقه شدیدی به تیم پرسپولیس دارد و این موضوع را چندین بار بیان کرده است.

نام روزبه حصاری
ملیت ایرانی
شغل بازیگر و خواننده
تولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۶
اینستاگرام Rozbehhesari
بیوگرافی روزبه حصاری

مسیر فعالیت

روزبه حصاری در ابتدا به سازهای کوبه ای علاقه داشت و بعد از فراگیری آنها، در سال ۱۳۸۸ (۲۲ سالگی) به بازیگری در تئاتر پرداخت. او از همان دوران کودکی نیز به فعالیت های هنری علاقه زیادی داشته است و در تکاپوی موفقیت در آن بوده است. نمایش بالاخره این زندگی مال کیست به کارگردانی اشکان خلیل نژاد اولین فعالیت جدی روزبه حصاری بوده است. ناگفته نماند که روزبه حصاری در آموزشگاه کارنامه آموزش های بازیگری را نیز آموخته است.

شهرت

روزبه حصاری در سال ۱۳۹۲ برای اولین بار با سریال یادآوری بر روی قاب تلویزیون رفت و توانست بدرخشد. او بعد از اولین کارش در تلویزیون، در سال های ۹۶ و ۹۷ در سریال های تاریکی شب، روشنایی روز و سلام آقای مدیر ایفای نقش کرد. سرانجام روزبه حصاری با بازی بی نظیر در سریال بچه مهندس به اوج شهرت رسید. او در این سریال نقش جواد جوادی را داشت و در کنارش بازیگرانی همچون بهناز جعفری، ساناز سعیدی، کامران تفتی، ثریا قاسمی، پرویز پورحسینی، عباس جمشید فر و سوگل طهماسبی بازی می‌کردند. وظیفه کارگردانی سریال بچه مهندس را علی غفاری برعهده داشت.

آموزش به کنکوری ها

روزبه حصاری علاوه بر بازیگری به دانش آموزان کنکوری درس شیمی را آموزش می‌دهد و از این موضوع خوش حال و راضی می باشد.

خوانندگی

جالب است بدانید روزبه حصاری علاوه بر چهره دلنشین صدای جذابی نیز دارد. او در برنامه‌های مختلف نیز این موضوع را ثابت کرده است.

برترین آثار

  • یادآوری
  • سلام آقای مدیر
  • بچه مهندس
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

صبا سهیلی؛ بازیگر زیبای ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کانگ ته اوه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

زرین تکیندر؛ بازیگر ترکیه ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

اس کوپس؛ عضو گروه سونتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.