بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

رضا بهرام؛ خواننده ایرانی

بیوگرافی رضا بهرام

بیوگرافی رضا بهرام

رضا هلاورجانی (رضا بهرام) در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد به دنیا آمد. وی خواننده، آهنگساز و ترانه سرا می باشد. سبک کاری او پاپ می باشد و توانسته است طرفداران زیادی به دست بیاورد. مدرک تحصیلی این خواننده مشهور فارغ التحصیلی لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد. موسیقی را در کودکی به کمک پدر مرحومش یاد گرفت و بعد از درگذشت پدرش دچار شوک شد، او مدتی از عرصه موسیقی دور بود تا اینه بعد از گذشت مدتی دوباره به موسیقی روی آورد و اکنون یکی از خوانندگان معروف ایران به شمار می رود. رضا بهرام ۲ خواهر دارد که یکی از آنها بزرگتر و دیگری کوچتر از او می باشند، رضا بهرام برادری ندارد.

نام اصلی رضا هلاورجانی
ملیت ایرانی
شغل خواننده، آهنگساز و ترانه سرا
سبک پاپ
تولد ۲۰ دی ۱۳۷۰
اینستاگرام rezabahramofficial
بیوگرافی رضا بهرام

شروع فعالیت موسیقی

رضا بهرام بد از شوکی که بد از درگذشت پدرش در دوران کودکی دریافت کرد مدتی به سوی ورزش فوتبال رفت و دیگر در حوزه موسیقی فعالیتی نداشت. جالب است بدانید او در تیم فولاد خوزستان نیز سابه بازی دارد که البته با بدشانسی به علت مصدومیت دیگر نتوانست این ورزش را ادامه بدهد. رضا بهرام بد از مصدوم شدن در فوتبال سرانجام در سال ۱۳۸۸ به صورت حرفه ای مسیقی را شروع کرد که علاقه پدرش به موسیقی یکی از این دلایل بوده است. نخستین آهنگ حرفه ای رضا بهرام در سال ۱۳۹۷ منتشر شد که توانست نظرات مردم را جلب کند و نام رضا بهرام را برسر زبان ها بیاندازد. رضا بهرام در ویژه برنامه نوروز ۱۳۹۷ در برنامه فرمول یک به مجریگری علی ضیا دعوت شد که اولین حضر او در برنامه تلویزیونی به شمار می رود. وی همچنین یک سال بعد در برنامه احسان علیخانی حضور پیدا کرد و چند قطعه از موسیقی هایش را خواند.

اجرای نخستین کنسرت

رضا بهرام بعد از شروع فعالیت و شناخته شدن در بین مردم در تاریخ ۱۳۹۸ نخستین کنسرت خودش را در کیش برگزار کرد که بازخورد خوبی داشت.

آیا رضا بهرام ازدواج کرده است؟

رضا بهرام تا به امروز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

گزیده ای از آثار

فضای مجازی

رضا بهرام یکی از افراد پرطرفدار در اینستاگرام می باشد. تعداد دنبال کنندگان پیج او تقریبا ۲/۹ میلیون نفر است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگحوزه‌ی موسیقی

ریانا؛ خواننده برتر باربادوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *