بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

ریحانه عامری؛ مدل ایرانی

ریحانه عامری مدل 22 ساله‌ی کرمانی بود که با سرنوشتی شبیه به رومینا اشرفی و در قتل ناموسی توسط پدرش با ضربات تبر به قتل رسید. جرم ریحانه فعالیت در شبکه‌های مجازی و بهانه کشتن‌اش دیر رسیدن به خانه بود. البته ریحانه عامری که توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد، ۳ سال پیش هم تا حد مرگ پیش رفته بود.

ماجرای قتل ریحانه عامری

بنابر گزارش‌ها، روز دوشنبه ۲۶ خرداد 1399 رفتن خواهر ریحانه عامری به خانه پدری‌اش در کرمان، راز قتل دختر ۲۲ ساله را فاش کرد.

خواهر ریحانه عامری در انتظار اهالی خانه بود که پدرش با چهره‌ای آشفته و لباس‌های بهم ریخته وارد خانه شد و بدون اینکه حرفی بزند به اتاقش رفت و دوباره از خانه خارج شد.

مادر گفت شب گذشته ریحانه ساعت ۲۳:۳۰ به خانه بازگشت و پدرش با او جروبحث کرد و ریحانه به اتاقش رفت و پدرش تهدید کرد که یک روز ریحانه را می‌کشد. همین نگرانی باعث شد خواهر ریحانه عامری داخل اتاق او برود و زیر لباس‌های به هم ریخته خانه با خون روبرو شود.

اعتراف پدر ریحانه عامری به قتل دخترش

مادر و خواهر ریحانه عامری با دیدن این صحنه هولناک با پلیس تماس می‌گیرند و خیلی زود تیم‌های پلیسی در محل حاضر می‌شوند. در تحقیقات ابتدایی مشخص می‌شود مسیر خون تا کنار خودروی پدر ریحانه عامری رفته و صندوق عقب و پلاک خودرو خون آلود می‌باشد. سرانجام پدر ریحانه عامری به قتل دخترش با تبر اعتراف می‌کند و ادعا می‌کند دخترش را به بیابان‌های روستای اختیارآباد در اطراف کرمان منتقل کرده است.

پدر ریحانه عامری درباره‌ی انگیزه‌اش از قتل گفته است: ریحانه سرکش بود مدام فیلم‌های مدلینگ و … در فضای مجازی منتشر می‌کرد، گفته بودم او را به قتل می‌رسانم تا اینکه دیشب دیر آمد و تصمیمم قطعی شد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مریم خسروانی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر زهره سادات میرشاکی؛ متخصص طب فیزیکی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *