بیوگرافیحوزه‌ی عکاسی

ریحانه طراواتی؛ عکاس ایرانی

ریحانه طراوتی عکاس هنری جوان ایرانی می باشد که در زمینه‌‌ی عکاسی از افراد مشهور در سینما، تلویزیون و تئاتر ایران فعالیت می‌کند. او با انتشار عکس‌های خود در فیسبوک و سپس اینستاگرام به شهرت رسیده‌است.

نام: ریحانه طراوتی
تاریخ تولد: 1369/12/18
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (البرز کاظمی، 1398)
اینستاگرام: (200k) reihanet

بیوگرافی ریحانه طراوتی

ریحانه طراوتی متولد 18 اسفند 1369 در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس طراحی صنعتی می‌باشد و یک برادر بزرگتر از خود به نام سیاوش دارد که خواننده است. ریحانه طراوتی فعالیت هنری خود را از سن 17 سالگی با انتشار عکس‌هایش در فیسبوک آغاز کرد و دلیل عکس‌های خبری متفاوتش در میان افراد مشهور به محبوبیت رسید. او هم اکنون در زمینه‌ی عکاسی هنری از چهره‌های معروف سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت می‌کند و در صفحه‌ی اینستاگرام خود 200 هزار نفر فالوئر دارد. ریحانه طراوتی در مرداد ماه 1398 با البرز کاظمی که او نیز در حوزه‌ی عکاسی فعالیت می کند، ازدواج کرده‌است.

دستگیری ریحانه طراوتی

ریحانه طراوتی یکی از رقصندگان ویدیو کلیپ هپی در اردیبهشت ماه 1393 در تهران به کارگردانی ساسان سلیمانی است. در نسخه‌ی ایرانی ویدیوی هپی چند دختر و پسر در کوچه‌های تهران و روی پشت بام در حال رقصیدن با آهنگ هپی فرل ویلیامز می‌باشند. عوامل سازنده‌ی این کلیپ در 30 اردیبهشت 1393 شناسایی و بازداشت شدند، اما خبر آزادی آن‌ها یک روز بعد به قید وثیقه اعلام شد. ریحانه طراوتی در دادگاهی که در 18 شهریور 1393 به ریاست قاضی حیدری برگزار شد به مشارکت در ساخت کلیپ مبتذل، روابط نامشروع بین اعضای گروه، داشتن مشروبات الکلی در منزل شخصی و بارگذاری و پخش کلیپ در شبکه‌ی یوتیوب متهم شد. کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گزارش داد که وکلای عوامل سازنده‌ی کلیپ هپی در دادگاه به اتهام “داشتن روابط نامشروع” اعتراض کردند و افراد سرشناسی از جمله فرل ویلیامز نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

گالری عکس‌های ریحانه طراوتی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *