بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

بیوگرافی رایان سرلک؛ بازیگر کودک ایرانی

بیوگرافی رایان سرلک

بیوگرافی

رایان سرلک در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ در شهر تهران به دنیا آمد. وی یکی از کودکان با استعداد در حوزه بازیگری می باشد که از همان دوران نخست زندگی وارد عرصه بازیگری شده است و به دلیل مهارتش توانسته است به شهرت زیادی دست پیدا کند. خانواده او بعد از اینکه متوجه شدند فرزندشان علاقه خاصی به بازیگری دارد، او را به کلاس های بازیگری فرستادند تا استعداد و توانایی هایش را شکوفا کند و بتواند سری از سرها بیرون بیاورد. پدر رایان سرلک معمار و مادر او کارشناس می باشد. به گفته خود رایان سرلک پدر و مادرش کمک بسیاری به او در حوزه بازیگری کرده اند و امیدوار است بتواند زحمات آنها را در آینده جبران کند.

نام رایان سرلک
ملیت ایران، تهران
شغل بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون
تولد ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تحصیلات دانش آموز
اینستاگرام rayan.sarlak.official
بیوگرافی رایان سرلک

شروع با تئاتر

این پسر بامزه ایرانی بعد از حضور یافتن در کلاس های بازیگری، در سال ۱۳۹۷ زمانی که تنها پنج سال داشت برای نخستین بار در نمایش کارپیلار به ایفای نقش پرداخت. و در این تئاتر توانست مهارت و توانایی خوش را نشان دهد و مسیر را برای خودش باز کند. رایان در چندین نمایش ایفای نقش کرد تا اینکه از او برای بازی در فیلم راند چهارم به کارگردانی آقای امینی دوت شد. او در این فیلم بسیار دیده شد اما اوج شهرت او نبود!

او با بازی در سریال طنز و پرطرفدار زیر خاکی به کارگردانی جلیل سامان به شهرت رسید و تقریبا در بین همه مردم شناخته شد. او در این سریال نقش فرزند فریبرز باغمیشه (پژمان جمشیدی) و همسرش پریچهر (ژاله صامتی) را برعهده دارد. رایان سرلک در زیرخاکی بسیار موفق ظاهر شده است به طوری که از او برای بازی در فصل دوم آن هم دعوت شده است.

فضای مجازی

رایان سرلک کودک محبوب ایرانی در فضای مجازی فعلا فعالیتی ندارد اما صفحه ای در اینستاگرام دارد که توسط خانواده اش مدیریت می شود و توانسته است فالوئرهای زیادی به دست بیاورد. تعداد فالوئرهای پیج او در اینستاگرام تقریبا ۳۷ هزار نفر می باشد. البته با توجه به درخشش او شکی در آن نیست که تعداد فاوئرهای پیجش در آینده افزایش پیدا کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سامارا ویوینگ؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کانگ سو را؛ بازیگر مشهور کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

کیم یون هه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

علی مردانه؛ بازیگر و کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *