بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

رامانا سیاحی؛ بازیگر و مدل ایرانی-کانادایی

رامانا سیاحی مدل و بازیگر ایرانی-کانادایی می‌باشد که به واسطه شباهت چهره‌اش با آنجلینا جولی به شهرت رسیده و نخستین‌بار در سال 1395 در فیلم سینمایی “شاخ کرگدن” به کارگردانی محسن محسنی‌نسب به ایفای نقش پرداخته است.

نام: رامانا سیاحی
تاریخ تولد: 1364/07/16
ملیت: ایرانی
محل سکونت: کانادا
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (385k) ramanasayahii

بیوگرافی رامانا سیاحی

رامانا سیاحی متولد 16 مهر 1364 در تهران، ایران است. پدرش از جانبازان 8 سال دفاع مقدس می‌باشد و یک خواهر دارد. او که به واسطه‌ی شباهتش با آنجلینا جولی به شهرت رسیده، ابتدا فعالیت خود را به عنوان مدل محصولات آرایشی آغاز کرده و پس از مدتی در یک فیلم سینمایی با نام “شاخ کرگدن” به دعوت محسن محسنی‌نسب به ایفای نقش پرداخته است.

رامانا سیاحی در رابطه با شباهتش به آنجلینا جولی، در مصاحبه‌ای با شبکه سلامت به حسین رفیعی گفته است: “یادم میاد ۱۸ سالم بود، روزی بود که اصلا حال خوبی نداشتم، این آدمم نمی شناختم (آنجلینا جولی). داشتم گریه می‌کردم، مامانم یکدفه چشمش به روزنامه افتاد و گفت، مادر ببین این خانم چقدر شبیه به تو هست! منم دیدم خیلی شبیه منه اما بعدش کلا فراموش کردم.” او همچنین مدعی است که تاکنون هیچ عمل جراحی زیبایی خاصی انجام نداده و تنها سبک آرایش چهره‌اش را همانند آنجلینا جولی انجام می‌دهد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر اردشیر عامری؛ متخصص طب سوزنی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر نگین صفدریان؛ متخصص پوست و مو

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

عرفان خان؛ زندگی و علت مرگ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فیلیپ ساپرکین؛ بازیگر خارجی گاندو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.