بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

پیمان رجبی؛ قهرمان سابق دو و میدانی و مربی بدنساز ایرانی

پیمان رجبی قهرمان سابق دو و میدانی و مربی بدنساز ایرانی است که با ورزش دو و میدانی و عضویت در تیم ملی و کسب مدال هایی در این رشته به شهرت رسید، اما به دلیل عدم حمایت مالی رشته ی ورزشی خود را به بدنسازی تغییر داد و اکنون مربی بسیاری از چهره های مشهور است. او در تیر ماه 1398 به دعوت کریم باقری به عنوان مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس تنها دو روز در تمرین های این تیم شرکت کرد.

نام: پیمان رجبی
تاریخ تولد: 1362/11/26
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (لیلا رجبی، 1386)
اینستاگرام: (474k) peymanrajabii

بیوگرافی پیمان رجبی

پیمان رجبی متولد 27 بهمن 1362 در بوشهر می باشد. او فرزند دوم خانواده است و دو خواهر و یک برادر دارد. پدرش از جانبازان 8 سال دفاع مقدس و بازیکن قدیمی تیم فوتبال پاس بوشهر، برادرش بازیکن تیم ایرانجوان، یکی از خواهرانش بسکتبالیست و دیگری دو و میدانی کار می باشند. پیمان رجبی در سال 1386 با یکی از ورزشکاران پرتاب وزنه بلاروس بنام تاتسیانا ایلیوشچانکا در یکی از اردوهای تیم ملی آشنا شد و ازدواج کرد. همسر او بعد از گرفتن تابعیت ایران به دین اسلام گروید و با تغییر نام خود به لیلا رجبی عضو تیم ملی زنان کشور در رشته پرتاب وزنه شد.

شروع فعالیت پیمان رجبی در عرصه ی ورزشی

پیمان رجبی ورزش را به صورت جدی از مدرسه با هندبال شروع کرد، سپس به سراغ بسکتبال رفت تا اینکه استعدادش در رشته ی پرش طول توسط معلمش شناسایی شد.

از عضویت پیمان رجبی در تیم ملی دو و میدانی ایران تا بدنسازی

پیمان رجبی از سال 1376 به عضویت تیم ملی دو و میدانی درآمد و توانست 2 مدال برنز آسیا، مدال طلای مسابقات بین المللی تایوان سال 2009 و مدال طلای 400 متر امدادی تایوان و ده ها مدال دیگر را از مسابقات مختلف کسب کند، اما سرانجام به دلیل عدم حمایت مالی رشته ی ورزشی خود را به بدنسازی تغییر داد و اکنون مربی بسیاری از چهره های مشهور است.

پیمان رجبی مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس

پیمان رجبی در تیر ماه 1398 به دعوت کریم باقری به عنوان مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس تنها دو روز در تمرین های این تیم شرکت کرد. حضور او در تیم فوتبال پرسپولیس با انتقادهای بسیاری مواجه شد و بسیاری از هواداران پرسپولیس راضی به همکاری پیمان رجبی با تیم پرسپولیس نبودند، زیرا سابقه ی دوپینگ در کارنامه ی او در سال ۱۳۸۲ به نوعی باعث ایجاد حاشیه در این تیم می شد.

شایعه‌ی جدایی پیمان رجبی از همسرش

پیمان رجبی در پی انتشار شایعه‌ی جدایی از همسرش، لیلا رجبی، با انتشار پستی در اینستاگرام به این شایعه‌ها پایان داد.

پیمان رجبی در این پست ضمن انتشار عکسی در کنار لیلا رجبی عنوان کرد :” همسرم هميشه و همه جا كنارم بوده و هست، تمام موفقيت‌ها و جايگاه اجتماعيمو با تشويق و راهنمايي ايشون كسب كردم
اينو واسه اون دوستاني ميگم كه دائم سوال ميكنن جدا شديد و …. توصيه ميكنم حواستون به زندگي شخصي خودتون باشه و
حريم خصوصيتون و هميشه حفظ كنيد
همسرم عشق اول و آخرم بوده و هست
دووووستووون دااارم از صمييم قلب “

پیمان رجبی در کنار همسرش لیلا رجبی
پیمان رجبی در کنار همسرش لیلا رجبی

گالری عکس‌های پیمان رجبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *