بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پلین کاراهان؛ بازیگرو مجری تلویزیون کشور ترکیه

ویلدان پلین کاراهان (Vildan Pelin Karahan) بازیگر و مجری تلویزیون در کشور ترکیه است. او ابتدا با شرکت در تبلیغات‌ تلویزیونی برای کوکا کولا به شهرت رسید و در سال ۲۰۱۲ میلادی با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی حریم سلطان (Muhteşem Yüzyıl) جایگاه خود را در تلویزیون ترکیه تثبیت کرد.

نام: ویلدان پلین کاراهان
نام به لاتین: Vildan Pelin Karahan
تاریخ تولد: 1984/10/06
ملیت: ترک
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: متاهل (بدری گونتای، 2014)
فرزندان: دو پسر (علی دمیر، جان ایوب)
اینستاگرام: (3.8m) pelinkarahan

بیوگرافی پلین کاراهان

ویلدان پلین کاراهان (Vildan Pelin Karahan) متولد 6 اکتبر 1984 در آنکارا، ترکیه می‌باشد. خانواده‌ی مادری او از مهاجران آلبانیایی می‌باشند. پلین کاراهان دوران ابتدایی و دبیرستان خود را در آنکارا گذراند و از دانشکده گردشگری دانشگاه آنادولو (Anadolu University) فارغ التحصیل شد.

زندگی شخصی پلین کاراهان

پلین کاراهان در سال 2011 با اردینچ بکیراوغلو، مربی تناسب اندام ازدواج کرد، اما در سال 2013 از او جدا شد. پس از آن در سال 2014 با بدری گونتای ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو فرزند پسر به نام‌های علی دمیر متولد دسامبر 2014 و جان ایوب متولد مارس 2017 می‌باشد.

فعالیت‌های پلین کاراهان در عرصه‌ی بازیگری

پلین کاراهان در ابتدا با شرکت در تبلیغات‌ تلویزیونی برای کوکا کولا و کارفور فعالیت هنری خود را آغاز کرد و سپس در مجموعه‌ی تلویزیونی Kavak Yelleri در نقش آصلی زیبک به ایفای نقش پرداخت که در طول سال‌های 2007 تا 2011 میلادی از کانال D ترکیه پخش می‌شد. او در سال ۲۰۱۲ میلادی با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی حریم سلطان (Muhteşem Yüzyıl) جایگاه خود را در تلویزیون ترکیه تثبیت کرد.

پلین کاراهان علاوه‌بر بازیگری به عنوان مجری در یک برنامه‌ی آشپزی با نام Nefis Tarifler و یک برنامه مربوط به حیوانات با نام Bir Evde فعالیت می‌کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

هوشی؛ عضو گروه سونتین

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

متین کریم زاده؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیسرگرمی

انیس محمدی؛ همسر حسین ماهینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

آن سو هی؛ روابط عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.