بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

پارسا خائف؛ خواننده‌ی موسیقی سنتی ایرانی

پارسا خائف خواننده‌ی موسیقی سنتی ایرانی و فینالیست فصل اول مسابقه‌ی استعدادیابی عصر جدید با مقام سوم می باشد. او از سال 1391 شروع به یادگیری موسیقی کرده و با شرکت در برنامه‌ی تلویزیونی «عصر جدید» به محبوبیت رسیده است.

نام: پارسا خائف
تاریخ تولد: 1384/02/27
ملیت: ایرانی
محل سکونت: اردبیل، ایران
اینستاگرام: (269k) parsa_khaef

بیوگرافی پارسا خائف

پارسا خائف متولد 27 اردیبهشت 1384 در اردبیل است. او تنها یک خواهر کوچکتر از خود به نام نفس دارد. پارسا خائف از سال 1391 زیر نظر محمدعلی احدی و حیدر محرمی شروع به یادگیری موسیقی کرد و در سال 1396 در جشنواره موسیقی استان اردبیل با بازخوانی قعطه “اشک مهتاب” محمدرضا شجریان و در سال 1397 در جشنواره موسیقی ملی در تهران موفق به کسب مقام اول شد. او همچنین در شروع جشنواره سی و چهارم موسیقی فجر سال 1397 همراه با ارکستر جوانان رودکی به اجرای قطعات ترکی و فارسی پرداخت که استقبال زیادی مواجه شد.

کنسرت‌ پارسا خائف

پارسا خائف در تابستان 1397 همزمان با عید قربان در تالار شهریار تبریز اولین کنتسرت خود را به مدت 2 روز برگزار کرد و در این سال برگزیده‌ی جشنواره‌ی بین الملی شمس و مولانا شد.

شهرت پارسا خائف

پارسا خائف با شرکت در برنامه‌ی تلویزیونی «عصر جدید» در بهمن ماه 1397 به محبوبیت رسید و توانست فینالیست فصل اول این مسابقه‌ با مقام سوم شود.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سهراب پورناظری؛ آهنگساز ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

نادیا بیورلین؛ بازیگر ایرانی هالیوود

بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

هیگرتا ساکو؛ مجری جذاب فوتبالی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

لی دانگ گان؛ زندگی شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.