بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

پادینا کیانی

پادینا کیانی یکی از بازیگران ایرانی است او در رشته چهره پردازی در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد و به دلیل علاقه به بازیگری کار خود را با تئاتر شروع کرد. اولین تجربه بازی او در دو فیلم شب ساخته و بی چاره بود و با بازی در این دو فیلم شناخته تر شده است. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

پادینا کیانی در 5 ابان ماه 1372 در تهران به دنیا آمد. او با توجه به اینکه در رشته چهره پردازی تحصیل کرده اما به دلیل علاقه به بازیگری در دوره های بازیگر ثبت کرده و به سمت این حرفه رفته است و کار خود را در عرصه تئاتر شروع کرده و با استعداد بالایی که در این حرفه داشته است وارد کار شده و بسیار موفق نیز بوده است.

نام و نام خانوادگی پادینا کیانی
تاریخ تولد 5 آبان 1372
حرفه بازیگر
شروع فعالیت از سال 1398 تاکنون
اینستاگرام padinakianii
بیوگرافی پادینا کیانی

فعالیت های سینمایی

پادینا کیانی کار خود را در سینما از سال 1398 با بازی در فیلم ریحانه پارسا با نام شب ساخته به کارگردانی امیراحمد قزوینی و محمد کریمی شروع کرد. البته در فیلم بی چاره نیز ایفای نقش نکرد، او در این فیلم از حضور بازیگرانی چون اصغر پیران، داوود ونداده، مهدی کوشکی، آریا میر رکنی، صادق ملک و محمد اشکان فر استفاده نمود و تجربیات زیادی نیز کسب کرد.

مطالب پیشنهادی: مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

ازدواج

پادینا کیانی تاکنون ازدواج نکرده است هر چند که رسانه های اجتماعی شایعاتی زیادی در مورد ایشان می کنند اما تاکنون هیچ تاییدی مبنی برای ازدواج ایشان دریافت نکرده ایم.

بازی در مجموعه صفر بیست و یک

پادینا کیانی در مصاحبه ای گفته است، بازی در این مجموعه به عنوان کمدی اولین کار من بوده است، بسیار برای من سخت بود و فکر نمی کردم که اولین کار من یک کار کمدی باشد اما بسیار در بازی آن لذت بردم. اما دلیلی که باعث شد بتوانم این نقش را در این مجموعه بپذیرم حضور هنرمندانی چون جواد رضویان، سیامک انصاری، سروش جمشیدی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، آزیتا ترکاشوند، امیرحسین رستمی، رویا میرعلمی و … بود. همچنین او گفته که کار در کنار این دوستان برای من شیرین و خاطره ساز بوده است و باعث افتخار نیز بوده است.

مطالب پیشنهادی: شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ییلدیز چاگری آتیکسوی؛ بازیگر و همسر برک اوکتای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مدلینگ

برک اوکتای؛ بازیگر و مدل مشهور ترکیه

بیوگرافی

سون دام بی؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرای کایا؛ شهرت با سریال کوکامین آیلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *