نیما کرمی

نیما کرمی یکی از بهترین مجریان توانمند و تهیه کننده تلویزیون است. او در رشته مهندسی عمران از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شد. البته ایشان در کنار کار مجری گری به کار طراحی اکسسوری منزل نیز مشغول است و هر دو شغل خود را دوست دارد. البته همسر ایشان نیز به کار مجری گری و طراحی لباس نیز مشغول است. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

نیما کرمی در 23 تیرماه 1356 در اصفهان دیده به جهان گشود. پدر او با نام شهریار کرمی یکی از تهیه کنندگان و گویندگان رادیو است که سابقه بسیاری نیز در این زمینه دارد و او هم همیشه مانند پدرش عاشق این شغل بوده است به همین دلیل توانسته یک مجری موفق تلویزیون باشد. او در پنج سالگی برای اولین بار تیزر رادیویی درباره واکسن زدن را با همان صدای کودکانه خود گفته است و از دوران دبیرستان وارد حرفه دوبلاژ شد که بسیار نیز در این حرفه موفق بود تا جایی که در هجده سالگی به صورت رسمی وارد واحد دوبلاژ شبکه پنج صدا و سیما شد.

نام و نام خانوادگی نیما کرمی
تاریخ تولد 23 تیر 1356
حرفه مجری، تهیه کننده
شروع فعالیت از سال 1361 تاکنون
اینستاگرام nimakarami.official
بیوگرافی نیما کرمی

بازیگری

نیما کرمی به دلیل اینکه به بازیگری نیز علاقه مند بود، دوره بازیگری را در مرکز اصفهان گذراند و تجربه عالی بدست آورد. البته ایشان بیشتر در حرفه مجری گری می باشند و به صورت کم و بیش در بازیگری نیز فعالیت دارند و در تئاتر نیز فعالیت خوبی دارد، البته در مصاحبه ای گفته است که تئاتر برایش بیشتر لذت بخش است، اما این احساس را در مورد سینما و تلویزیون ندارم و در آنجا همیشه به دنبال موقعیت های بهتری هستم.

مطالب پیشنهادی: پوریا حیدری؛ از موسیقی تا بازیگری

ازدواج

نیما کرمی در سال 1385 با خانم زینب زارع که یکی از همکاران خود در رادیو بودند آشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواج شد. خانم زینب زارع نیز یکی از مجریان خبره رادیو هستند. ثمره این ازدواج یک دختر به نام نیل و یک پسر با نام نیک می باشد. ایشان در همه جا گفته است که بیشتر از نوع رفتار و فعالیت اجتماعی زینب زارع خوشش آمده بود و ایشان بهترین گزینه در زندگی او بوده است.

اجراهای دو نفره

نیما کرمی و همرش زینب زارع هر دو گفته اند که اجرای زنده بسیار کار سختی است، اما هر دو آنها گفته اند که اجراهای دونفره را دوست دارند و همیشه می دانند که خروجی بسیار خوبی خواهد دارد، در اجرا حقیقت زندگیشان مشخص می شود و در جایی گفته اند ارتباط ما در اجرا همان است که در واقعیت هم وجود دارد و به هیج وجه این را نمی پسندند که بخواهند روی آنتن زنده نقش ارتباط خوب و سالم را اجرا نمایند.

مطالب پیشنهادی: بهنام قربانی؛ گوینده رادیو و بازیگر

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

پادینا کیانی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیدا خلیق؛ بازیگری جوان و باتجربه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شیرین اسماعیلی؛ بازیگر فعال سینما و تلویزیون

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی عکاسی

مهتاب ثروتی؛ از عکاسی تا بازیگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *