بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

نیما عالمیان؛ بازیکن تنیس روی میز

بیوگرافی نیما عالمیان

بیوگرافی

نیما عالمیان در تاریخ ۳ دی ۱۳۷۱ در شهر بابل به دنیا آمد. وی بازیکن تنیس روی میز می باشد و استعداد فوق العاده ای در این رشته ورزشی دارد و همواره یکی از کاندیدهای تیم ملی ایران در مسابقات مختلف بوده است. او در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است و از همان دوران کودکی علاقه بسیاری به ورزش داشته است. برادرش نوشاد عالمیان نیز بازیکن تنیس روی میز می باشد. در واقع خانواده ای ورزشکار دارد زیرا پدرش هم در گذشته عضو تیم ملی ایران بوده است و هم اکنون مدیر ورزشی و برنامه پسر هایش می باشد. در ادامه مطلب بیوگرافی نیما عالمیان را می خوانیم، با ما همراه باشید.

نام نیما عالمیان
ملیت ایران، بابل
شغل بازیکن تنیس روی میز
تولد ۳ دی ۱۳۷۱
تاهل مجرد
اینستاگرام nima_alamian
بیوگرافی نیما عالمیان

از شروع تا لژیونری

نیما آموزش های مقدماتی تنیس روی میز را از پدرش (رحمت عالمیان) فرا گرفت. البته قابل توجه است بدانید که نیما در ابتدا علاقه چندان زیادی این ورزش نداشته است، اما با دیدن پدر و برادرش که با چه علاقه ای تمرین می کردند نظر اون نیز به این ورزش جلب شد و امروزه میبینید او چقدر موفق شده است. استعداد و مهارت نیما عالمیان باعث شد تا باشگاه های اروپایی به دنبال جذب این بازیکن باشند. بدین ترتیب او به باشگاه لارومانگ فرانسه پیوست تا به اولین بازیکن لژیونر تنیس روی میز ایران تبدیل شود.

ازدواج

با توجه به سخنان نیما عالمیان، او فعلا تصمیمی به ازدواج ندارد و دوست ندارد درمورد آن فکر کند یا نظری بدهد! به نظر می رسد علت اصلی عدم ازدواج او مشغله بسیار زیادش در تمرینات و اردوها می باشد و بعد از اتمام دوران حرفه اش در تنیس قصد تشکیل خانواده را داشته باشید.

جوایز و افتخارات

همانطور که در بالا گفته شد نیما در تمامی مسابقات و تورنمنت های جهان یکی از کاندیدهای ایران بوده است و تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مدال طلا کرده است. یکی از افتخارات او بخاطر صعود تیم ملی پینگ پنگ ایران به دسته یک جهان رقم خورد و مسئولان شهر بابل مبلغ ۱۰۰ هزارتومان به او و برادرش هدیه دادند. البته این تقدیر حواشی را نیز به دنبال داشت:

پینگ پنگ بعد از صد سال به دسته یک جهان صعود کرد اما با ۱۰۰ هزارتومان از من و نوشاد تجلیل کردند. کارشان درست نبود همین اتفاقات باعث…

مجله شانس

اینستاگرام

حضور فعالی در فضای مجازی ندارد. تعداد فالوئرهای پیج اینستاگرم او تقریبا ۱۵/۳ هزار نفر می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد شعبانی نیا؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سرشه رونان؛ بازیگر ایرلندی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ جه ریم؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

عاطفه نوری؛ بازیگر جوان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *