بیوگرافیحوزه‌ی گویندگیحوزه‌ی مجریگری

نیلوفر امینی‌فر؛ مجری ایرانی

نیلوفر امینی‌فر گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. وی در سال ۱۳۸۳ با گذراندن تست مجری‌گری در خانه فرهنگ نیمرخ وارد سازمان صدا و سیما شد و با برنامه «دخترانه» اولین اجرای زنده را تجربه کرد.

نامنیلوفر امینی‌فر
تاریخ تولد1365/04/06
ملیتایرانی
محل سکونتتهران، ایران
اینستاگرامaminifarniloufar.official (203k)

بیوگرافی نیلوفر امینی‌فر

نیلوفر امینی‌فر متولد 6 تیر 1365 در تهران، ایران است. او فرزند ارشد مرحوم پرفسور امیر امینی‌فر می باشد و سه خواهر کوچک تر از خود دارد.

مجریگری نیلوفر امینی‌فر

نیلوفر امینی‌فر فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته روانشناسی اجتماعی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می‌باشد. وی در سال ۱۳۸۳ با گذراندن تست مجری‌گری در خانه فرهنگ نیمرخ وارد سازمان صدا و سیما شد و با برنامه «دخترانه» اولین اجرای زنده را تجربه کرد. بعد از برنامه دخترانه با سحر رضوی همراه شد و برنامه “زن در رسانه” را برای شبکه دو اجرا کرد. نیلوفر امینی‌فر همچنین در کنار فعالیت مجری‌گری، مدتی در واحد دوبلاژ نیز مشغول بکار بوده است.

نیلوفر امینی‌فر در عرصه‌ی بازیگری

به دنبال اجراهای خوب و موفق نیلوفر امینی‌فر، از او دعوت می‌کنند تا بازیگری در فیلم و سریال را هم تجربه کند. از فعالیت‌های وی در عرصه بازیگری، می‌توان به تله تئاتر “مرغ سحر”، “سریال “پنجره” و فیلم سینمایی سفر “مرزی” اشاره کرد.

نیلوفر امینی‌فر؛ اولین مجری زن برگزیده در شبکه جهانی جام جم

نیلوفر امینی فر در سال 1387 موفق شد لوح تقدیر عنوان اولین مجری زن برگزیده و محبوب بین قاره‌ها را در شبکه جهانی جام جم از آن خود کند.

ممنوع التصویری تیلوفر امینی‌فر

به دنبال انتشار عکس‌های نیلوفر امینی‌فر و حساست سازمان در آن زمان، وی یک سال ممنوع التصویر شد. اتهام او انتشار تعمدی عکس‌ها بود که بعدها به کمک پلیس فتا بی گناهی خود را اثبات کرد و به کار اجرا در تلوزیون بازگشت.

شغل دوم نیلوفر امینی‌فر

نیلوفر امینی‌فر علاوه بر مجریگری، به عنوان مربی انگیزشی و مربی اختلال شخصیتی نیز فعالیت می‌کند. ساخت تیزر و برنامه‌سازی در شبکه‌های مجازی نیز از دیگر فعالیت‌های وی است.

گالری عکس‌های نیلوفر امینی‌فر

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *