بیوگرافیحوزه‌ی کمدی

نیکا فلاحی؛ چهره مشهور اینستاگرام

این روزها نیکا فلاحی به عنوان یکی از مشهورترین چهره های ایرانی در اینستاگرام شناخته می شود. او با ساخت کلیپ های طنز و اجتماعی در اینستاگرام به شهرت رسید و توانست طرفداران زیادی را برای صفحه شخصی خود جذب کند. اگر قصد دارید با زندگی نامه نیکا فلاحی بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

نیکا در چهارم شهریور ماه سال 1381 در ایران متولد شده است و اکنون 20 سال دارد. این دختر جوان و زیبای ایرانی دهه هشتادی است و به وسیله ساخت کلیپ در پارک ها به شهرت فراوانی دست یافته است. نیکا اکنون در میان کاربران فضای مجازی با نام آوین شناخته می شود. او در ایران در رشته تئاتر تحصیل کرد و اکنون مدتی می شود که در کشور ترکیه زندگی می کند.

نام و نام خانوادگینیکا فلاحی
تاریخ تولد4 شهریور 1381
محل تولدایران
حوزه فعالیتبلاگر
اینستاگرامovien_org (80K)
یوتیوبNika Falahi (202K)
بیوگرافی نیکا فلاحی

مهاجرت به ترکیه

نیکا مدتی پیش با محمد روشن فکر به ترکیه مهاجرت کرد. هدف او از این مهاجرت آزادی بیشتر برای ساخت کلیپ های مورد نظرش در فضای مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب بود.

بیشتر بخوانید: نگین حق دوست؛ بلاگر مشهور ایرانی

فعالیت در اینستاگرام

نیکا که با نام هنری آوین نیز شناخته می شود، بلاگر مشهور و محبوب ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام ovien_org فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه های مختلف می پردازد. او اکنون 80 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک بلاگر آمار بسیار خوبی است. او یکی از پر طرفدارترین بانوان ایرانی فعال در عرصه فضای مجازی می باشد.

عکسی از نیکا در کنار سپهر خلسه

فعالیت در یوتیوب

نیکا این روزها یکی از مشهورترین یوتیوبرهای ایرانی در عرصه فضای مجازی است. او در کانال یوتیوب خود به تولید محتوای سرگرمی مشغول می باشد و توانسته مشترکان زیادی را به کانال شخصی خود جذب کند. او اکنون 202 هزار مشترک در کانال شخصی خود دارد و این آمار روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

بیشتر بخوانید: محمد روشنفکر؛ سلبریتی اینستاگرام

روابط عاشقانه

نیکا تا کنون درباره زندگی شخصی و روابط عاشقانه خود اطلاعاتی منتشر نکرده است. بنابراین نمی توانیم با صراحت درباره روابط شخصی او صحبت کنیم. او مدت ها پیش با محمد روشنفکر به کشور ترکیه مهاجرت نمود. محمد روشنفکر معروف به ممد چهره معروفی در اینستاگرام و تیک تاک است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *