بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

نیوشا صارمی؛ مجری ایران اینترنشنال

بیوگرافی نیوشا صارمی

بیوگرافی

نیوشا صارمی (Newsha Saremi) متولد 30 مهر 1365 در تهران، گوینده و مجری سینما و تلویزیون می باشد. او هم اکنون یکی از مجریان سر شناس شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال می باشد و در سال های اخیر طرفداران قابل توجهی را به دست آورده است. مدرک تحصیلی نیوشا کارشناسی ارشد علوم اجتماعی می باشد. اصالتی چهارمحال و بختیاری دارد اما خودش در تهران به دنیا آمده است و امروزه در خارج از کشور زندگی می کند. اگر شما نیز علاقه دارید تا با این مجری محبوب و زیبای ایرانی و همسرش آقای هادی نیلی بیشتر آشنا شوید، در ادامه این مطلب با مجله شانس همراه باشید.

نامنیوشا صارمی (Newsha Saremi)
ملیتایران، تهران
شغلگوینده و مجری تلویزیونی
تولد30 مهر 1365
همسرهادی نیلی
اینستاگرامniushasaremi
بیوگرافی نیوشا صارمی

فعالیت حرفه ای

نیوشا در کنار درس و دانشگاه فعالیت خودش را در زمینه مجریگری در سینما و تلویزیون ایران آغاز کرد. وی سابقه سال ها حضور در شبکه های رادیو سلامت و جام جم به عنوان گوینده را در کارنامه خودش دارد. نیوشا بعد از مهاجرت دوره های فشرده مجریگری را گذراند تا اینکه برای مجریگری شبکه بی بی فارسی انتخاب شد. او در ادامه به شبکه ایران اینترنشنال برای ادامه فعالیت های خودش پیوست.

مطالب مرتبط: فرداد فرحزاد؛ مجری ایران اینترنشنال

همسر نیوشا صارمی کیست؟

نیوشا صارمی سال ها پیش با مردی به نام هادی نیلی ازدواج کرد و خانواده خودش را تشکیل داد. هادی نیلی در تاریخ 11 آبان 1360 در شهرکرد به دنیا آمد. او مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب بی بی سی فارسی است.

مهاجرت و ادامه فعالیت

خانم صارمی بعد از ازدواج با آقای هادی نیلی برای همیشه ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد و هم اکنون نیز در خارج از کشور زندگی می کند.

مطالب مرتبط: مجید قمری؛ مربی بدنسازی و خواننده‌ی ایرانی

اینستاگرام نیوشا صارمی

برنامه اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و جذابی به شمار می رود که امروزه اکثر مردم در این شبکه فعالیت می‌ کنند. برخی برای گذراندن اوقات فراغت و برخی برای کارهایشان از آن استفاده می کنند. نیوشا صارمی نیز از افراد پرطرفدار در اینستاگرام می باشد که دنبال کنندگان زیادی را به دست آورده است. شمار فالوئرهای پیج او در اینستاگرام بیش از 86.8 هزار نفر می باشد. علاوه بر این فن پیج های زیادی با نام او ایجاد شده و شما می توانید با دنبال کردن آن ها از زندگی خصوصی خانم صارمی با خبر شوید.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی نا جه‌ مین؛ خواننده گروه NCT

بیوگرافی

بیوگرافی سو چانگ بین؛ بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

بیوگرافی کو جون هه؛ خواننده گروه آیکون

بیوگرافی

بیوگرافی کیم مین جو؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *