بیوگرافیحوزه‌ی سبک زندگی

نگین عابدزاده؛ اینفلوئنسر اینستاگرامی

نگین عابدزاده یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است که در زمینه‌ی سبک زندگی در فضای مجازی فعالیت می‌کند. او فعالیت خود را از سال 1392 همراه با همسرش، احمدرضا خادمیان، در اینستاگرام آغاز کرد. آن‌ها پس از رسیدن به شهرت یک کافه به نام رئال تاسیس کردند کـه میزبان چهره‌های مشهور ورزشی، تلویزیونی و اینترنتی می‌باشد.

نامنگین عابدزاده
تاریخ تولد1372/10/12
ملیتایرانی
محل سکونتتهران، ایران
وضعیت تاهلمتاهل (سید احمدرضا خادمیان، 1393)
فرزندانیک پسر (دیار، 1399)
اینستاگرامnegin_abedzade (1.5m)

بیوگرافی نگین عابدزاده

نگین عابدزاده متولد 12 دی 1372 در تهران، ایران است. او در محل ساقدوش تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است. نگین عابدزاده فارغ التحصیل لیسانس گرافیک می‌باشد و فعالیت هنری خود را با عکاسی از دانشگاه شروع کرده است. او با گرفتن عکس‌های حرفه‌ای و هنری توانست در مدتی کوتاهی، به محبوبیت چشم‌گیری در فضای مجازی دست یابد.

زندگی شخصی نگین عابدزاده

نگین عابدزاده در سن ۲۱ سالگی ازدواج کرده است. او و همسرش در ۲۳ بهمن سال ۱۳۸۷ در مسیر مدرسه با یکدیگر آشنا شدند و پس از 6 سال در ۲۳ بهمن ۱۳۹۳، دقیقا روز آشنایی و شروع رابطه عاشقانه خود، عقد کردند. نگین در مصاحبه‌ای توضیح می‌دهد که در روز خواستگاری خانواده ‌ها بر سر توافق تعداد سکه‌های مهریه به مشکل خوردند. خانواده نگین ۵۰۰ سکه برای مهریه می‌خواستند و خانواده همسرش ۱۱۴ سکه در نظر گرفته بودند. در نهایت توافق دو خانواده بر روی ۳۱۳ سکه ثابت شد، اما در محضر زمانی که خطبه خوانده شد؛ مادر نگین تصمیم گرفت تمام مهریه را ببخشد.

این زوج در 9 آذر 1399 صاحب یک فرزند پسر به نام دیار شدند.

نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان در اینستاگرام

نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان فعالیت خود را به عنوان بلاگر پس از ازدواج در اینستاگرام آغاز کردند. عکس‌های عروسی آن‌ها به سرعت مشهور شد. رابطه نگین و احمدرضا برای طرفداران آن‌ها خیلی دلنشین و جذاب است. نگین طرفدار پرسپولیس اما احمدرضا عاشق استقلال است. آ‌ن‌ها همیشه بر سر بازی‌های استقلال و پرسپولیس جدال‌های جالبی با هم دارند. این مجادله آن‌ها بر سر برنده تیم خود در اینستاگرام به کری خوانی کشیده می‌شود. همین باعث شده است دنبال کننده‌های آن‌ها شیفته رابطه بین آن‌ها شوند.

کافه رئال نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان

نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان پس از رسیدن به شهرت یک کافه به نام رئال تاسیس کردند کـه میزبان چهره‌های مشهور ورزشی، تلویزیونی و اینترنتی می‌باشد. این کافه در مجموعه بانک ملی آجودانیه قرار دارد.

نسبت فامیلی نگین عابدزاده با احمدرضا عابدزاده

مدتی شایعه‌ی نسبت فامیلی نگین با احمدرضا عابدزاده در فضای مجازی منتشر شد. درحالی این تصور اشتباه بود و آن‌ها فقط تشابه فامیلی دارند.

سوالات متدوال

نگین عابدزاده متولد چه سالی است؟

نگین عابدزاده متولد سال 1372 است.

همسر نگین عابدزاده کیست؟

احمدرضا خادمیان همسر نگین عابدزاده است.

اینستاگرام نگین عابدزاده چیست؟

آدرس فعلی اینستاگرام عابدزاده: negin_abedzade

کافه رئال نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان کجاست؟

کافه رئال نگین عابدزاده و احمدرضا خادمیان در مجموعه بانک ملی آجودانیه قرار دارد.

گالری عکس‌های نگین عابدزاده

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *