بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ندا قاسمی؛ بازیگر ایرانی

ندا قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که در کارنامه‌ی هنری خود تجربه دوبلوری نیز دارد. او فعالیت هنری‌اش را از سال 1386 با تئاتر آغاز کرد و همزمان در صدا و سیمای کرمانشاه به عنوان بازیگر و مجری در برنامه‌های ترکیبی و سریال شروع به فعالیت کرد. ندا قاسمی در نوروز 1398 با نقش شیرین خانزاده در “سریال نون خ” به کارگردانی سعید آقاخانی برای اولین بار وارد قاب تلویزیون شد و با بازی در این سریال به خوبی دیده شد.

نام: ندا قاسمی
تاریخ تولد: 1366/03/30
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
اینستاگرام: (36.7k) nedaghasemi.official

بیوگرافی ندا قاسمی

ندا قاسمی متولد 30 خرداد 1366 در کرمانشاه، ایران است. او دانشجوی دکترای رشته شیمی آلی در دانشگاه تهران می‌باشد و فعالیت هنری‌اش را از سال 1386 با تئاتر آغاز نموده و در همزمان در صدا و سیمای کرمانشاه به عنوان بازیگر و مجری در برنامه‌های ترکیبی و سریال شروع به فعالیت کرده است. ندا قاسمی در طی 10 سال گذشته از بازیگران فعال تئاتر در استان کرمانشاه بوده است. او در سال 1394 با بازی در سریال “مجردها” در شبکه استانی کرمانشاه بسیار دیده شد و پس از آن در سال 1396 در سریال شبکه نمایش خانگی “ساخت ایران” حضور یافت.

ندا قاسمی در سریال “نون خ”

مجموعه‌ی تلویزیونی “نون خ” یک سریال ایرانی در ژانر کمدی به کارگردانی سعید آقاخانی، نویسندگی امیر وفایی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی است. در این سریال بیشتر به آداب و رسوم کردها پرداخته شده و در ساخت آن سعی شده در کنار بازیگرهای بومی روستا، برای ایفای نقش‌های اصلی از بازیگرانی با اصالت کرد استفاده شود. یکی از همین بازیگرها ندا قاسمی است. ندا قاسمی از جمله بازیگرهای می‌باشد که در فصل اول این سریال نیز حضور داشته است. او با بازی در این سریال به خوبی دیده شد و به شهرت رسید.

گالری عکس‌های ندا قاسمی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ژاکلین فرناندز؛ بازیگر هندی

بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

یونس دلفی؛ بازیکن فوتبال ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

گوکهان اوزن؛ موزیسین ترک

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

باده ایشچیل؛ بازیگر مشهور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.