بیوگرافیحوزه‌ی رقصحوزه‌ی سرگرمی

نازنین همدانی‌پور؛ رقاص و طراح رقص

نازنین همدانی‌پور همسر پدرام مختاری، برادر پویان مختاری می‌باشد. او یکی از دوستان نیلی افشار در ایران بوده که مدتی است در استانبول، ترکیه سکونت می‌کند و به واسطه‌ی نیلی افشار و پویان مختاری، ابتدا در سال 1397 با پدرام مختاری دوست شد و پس از چند بار قهر و جدایی در نهایت در سال 1398 خبر ازدواج خود را با او در اینستاگرامش منتشر کرد.

نام: نازنین همدانی‌پور
ملیت: ایرانی
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: متاهل (پدرام مختاری، 1398)
اینستاگرام: (796k) nazanin_orgpage
پیج جدید اینستاگرام: (171k) inazaninhamedani

بیوگرافی نازنین همدانی‌پور

نازنین همدانی‌پور یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که پس از حضور در عکس‌ها و فیلم‌های پویان مختاری همراه با نیلی افشار به شهرت رسیده است. او یک خواهر کوچکتر از خود به نام نگین دارد و پیش از مهاجرت به استانبول در مهرشهر کرج سکونت داشته است. نازنین رقاص و طراح رقص ایرانی است و از صفحه‌ی اینستاگرامش برای انتشار ویدیوهای رقص و تبلیغ سایت شرط‌بندی دنس بت استفاده می‌کند. او ابتدا سایت شرط‌بندی نازبت را که یکی از زیر مجموعه‌های سایت حضرات پویان مختاری با مدیریت پدرام مختاری است، تبلیغ می‌کرد.

خیانت نازنین همدانی‌پور به پدرام مختاری

پدرام مختاری در 5 مرداد 1398 در لایوی در اینستاگرامش با بیان لیاقت نداشتن نازنین، پایان رابطه ی خود را با او اعلام کرد. آن‌ها قبل از این اتفاق مدتی با یکدیگر قهر بودند، اما توسط نیلی افشار آشتی داده شده بودند. پدرام مختاری عنوان کرد که این بار رابطه‌ی او با نازنین به طور کامل تمام شده و هیچ بازگشتی بین آن‌ها وجود ندارد. یک روز از تمام شدن رابطه‌ی آن ها نگذشته بود که نازنین آغاز رابطه‌ی خود را با پسر دیگری به نام راشین در لایو اینستاگرامش اعلام کرد. به دنبال آن دعواهایی بین پدرام مختاری و راشین درگرفت تا جایی که پدرام مختاری عکس‌های از چشم زخمی و کبود خود در اینستاگرام منتشر کرد. با گذشت زمان مشخص شد که راشین نه تنها هیچ رابطه‌ی دوستی با نازنین نداشته، بلکه پسر دایی او بوده و استوری‌های نازنین فقط برای اذیت کردن پدرام مختاری بوده است.

ازدواج نازنین همدانی‌پور با پدرام مختاری

نازنین همدانی‌پور پس از مدتی دوستی و سپس جدایی از پدرام مختاری، سرانجام در مهر ماه 1398 خبر ازدواج خود را با او در اینستاگرامش منتشر کرد. این زوج در آبان ماه 1399 مراسم عروسی خود را در استانبول، ترکیه برگزار کردند.

بارداری نازنین همدانی‌پور

نازنین همدانی‌پور در تاریخ 9 مرداد 1399 با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرامش، خبر بارداری خود را اعلام کرد و گفت: “رفتم توی دو ماهگی🥰
باورم نمیشه انقدر زود دارم مامان میشم”

بارداری نازنین همدانی‌پور از پدرام مختاری
بارداری نازنین همدانی‌پور از پدرام مختاری

گالری عکس‌های نازنین همدانی‌پور

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی نا جه‌ مین؛ خواننده گروه NCT

بیوگرافی

بیوگرافی سو چانگ بین؛ بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

بیوگرافی کو جون هه؛ خواننده گروه آیکون

بیوگرافی

بیوگرافی کیم مین جو؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *