بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

نصرالله رادش؛ بازیگر ایرانی

نصرالله رادش بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او فعالیت هنری خود را از سال 1372 با بازی در مجموعه “پرواز ۵۷” به کارگردانی مهران مدیری آغاز کرد و در سال 1373 با مجموعه “ساعت خوش” شناخته شد.

نام نصرالله رادش
تاریخ تولد 1345/09/12
ملیت ایرانی
محل سکونت تهران، ایران
وضعیت تاهل متاهل
فرزندان یک پسر (پرهام)
اینستاگرام nasrollah.radesh (255k)

بیوگرافی نصرالله رادش

نصرالله رادش متولد 12 آذر 1345 در آبادان، ایران است. او 6 خواهر و برادر دارد و خودش فرزند آخر است. نصرالله رادش تا سن 14 سالگی در آبادان بود و با شروع جنگ در سال 1359 همراه با خانواده به تهران مهاجرت کرد.

زندگی هنری نصرالله رادش

نصرالله رادش فوق ديپلم تئاتر دارد. او يك دوره دو ساله را در زمینه بازیگری گذرانده و از سال 1368 تا 1370 در فرهنگسرای نياوران تئاتر كار كرده است. او با بازی در مجموعه “پرواز ۵۷” به کارگردانی مهران مدیری به تلویزیون آمد و در سال 1373 با مجموعه “ساعت خوش” شناخته شد. نصرالله رادش در سریال “زیر آسمان شهر” به کارگردانی مهران غفوریان در نقش برزو ضیغمی، فضانورد ناسا، مطرح و پس از چند سال با بازی در نقش حیف نون در مجموعه “باغ مظفر” به کارگردانی مهران مدیری و مجموعه “مسافران” به کارگردانی رامبد جوان نامش دوباره بر سر زبان‌ها افتاد.

زندگی شخصی نصرالله رادش

نصرالله رادش سال‌ها پیش ازدواج کرد و صاحب فرزند پسری بنام پرهام شد، اما بعد از گذشت 8 سال از همسرش جدا شد.

نصرالله رادش بعد از گذشت مدتی در سال 1396 دوباره ازدواج کرد و در حال حاضر متاهل می‌باشد. او با حضور در برنامه‌ی دورهمی، در پاسخ به سوال همیشگی مهران مدیری در رابطه با عاشق شدن بیان کرد: “بله، به تازگی و ۵ ماه است ازدواج کردم. همسرم حتی پیش از این کارهای من را ندیده است و این برایم باارزش است که الان دوست دارد فیلم‌های من را ببیند تا به قول خودش بتواند از من و بازی‌ام حرف بزند.”

نصرالله رادش و همسر دومش
نصرالله رادش و همسر دومش
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *