بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

زنده یاد ناصر عبداللهی؛ خواننده ایرانی

ناصر عبداللهی

بیوگرافی ناصر عبداللهی

ناصر عبداللهی در تاریخ  ۱۰ دی ۱۳۴۹ در بندرعباس به دنیا آمد، او خواننده پاپ بود. ناصر عبداللهی چهار برادر و یک خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است.

نام ناصر عبداللهی
ملیت ایرانی
شغل خواننده
تولد ۱۰ دی ۱۳۴۹

مشکل ناصر عبداللهی قبل از خوانندگی چه چیزی بوده است؟

ناصر عبداللهی در مصاحباتی که داشته است، به این موضوع اشاره کرده که در کودکی به دلیل رخ دادن اتفاقی بد جلوی چشمانش توانایی تکلم خودش را از دست داده است. این موضوع باعث شده بود که او نتواند حرف های روزانه خودش را هم به درستی بزند و به اصطلاح دچار لکنت زبان شده بود. این مشکل ادامه داشت تا اینکه یک دکتر تنها راه درمان او را در خوانندگی دید، این چراغی برای شروع فعالیت او بود.

شروع خواندن ناصر عبداللهی

ناصر عبداللهی برای اولین بار در صدا و سیما (در سال ۱۳۶۲ ) فعالیتش را با خواندن آغاز کرد.

شروع شهرت

ناصر عبداللهی در سال ۱۳۷۹ با خواندن آهنگ ناصریا مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت. این آهنگ باعث شهرت بیش از حد او در بین مردم شد و تقریبا میتوان گفت که بیشتر مردم او را با این آهنگ میشناسند.

ازدواج اول و علت جدایی ناصر عبداللهی

ناصر عبداللهی در ۱۷ سالگی با خواهر دوستش آشنا شد. آشنایی او با فهیمه غفوری به سال ۱۳۶۶ برمی‌گردد، آشنایی این دو با یکدیگر منجر به ازدواج آنها در سال ۱۳۶۷ شد. این دو با توافق هم در سال ۱۳۸۲ بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. علت این جدایی مشکلات خانوادگی بوده است.

ازدواج دوم ناصر عبداللهی با چه کسی بوده است؟

ناصر عبداللهی بعد از گذشت ۲ سال از ماجرای طلاق او و همسر اولش با خانم فاطمه فهیمی آشنا شد و بین آنها علاقه ای شکل گرفت و با یکدیگر ازدواج کردند.

فرزندان ناصر عبداللهی

ناصر عبداللهی از همسر خودش سه فرزند به نام های نوید (۶۸) ، نازنین(۷۱) و نامی (۷۳) دارد. وی از همسر دومش هم یک فرزند به نام نینا (۸۴) دارد.

درگذشت؛ ماجرای قتل ناصر عبداللهی

ناصر عبداللهی در تاریخ ۳ آذر ۱۳۸۵ به دلیلی نامشخص به کما رفت. او بعد از ۲۶ روز در کما ماندن دار فانی را وداع گفت. البته دلیل دیگری هم بیان شده که ممکن است درست باشد و آن درگیری ناصر عبداللهی با خانواده همسرش است. ناصر عبداللهی با خواندن آهنگ یا فاطمه بنت نبی با دایی همسرش ( از پیروان وهابیت ) دچار اختلاف میشود. سرانجام وقتی که ناصر عبداللهی برای آشتی کردن با همسرش به خانه پدر او می رود مورد هجوم افرادی که توسط دایی همسرش اجیر شده اند قرار می گیرد و این موضوع سبب مرگ او شده است.

گلچینی از آهنگ های ناصر عبداللهی

  • آهنگ ناصریا
  • آهنگ ضیافت
  • آهنگ بندرعباس
  • آهنگ منو ببخش و …
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *