بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

نام گونگ مین؛ کارگردان و بازیگر کره جنوبی

بیوگرافی نام گونگ مین

نام گونگ مین یکی از بازیگران مشهور کشور کره جنوبی می باشد. او در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه چونگ آنگ فارغ التحصیل شد و از سال 1991 وارد حرفه خود شد و با نقش آفرینی در مجموعه مدیر خوب و لیگ جذاب و دکتر زندانی به شهرت بالایی رسید. در ادامه مطالب بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی نام گونگ مین بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

نام گونگ مین متولد 12 مارس سال 1978 از شهر سئول کره جنوبی می باشد. او در یک خانواده کم جمعیت بزرگ شد و یک برادر کوچکتر از خود دارد. پدر وی نیز در گذشته نه چندان دور مدیر یک مدرسه راهنمایی بود. این هنرمند در دوران تحصیل خود فردی بسیار ساکت و آرام و کوشا بود و بسیار چهره مهربانی داشت. وی دارای قد 179 سانتی متر و وزن 65 کیلوگرم می باشد.

نامنام گونگ مین
ملیتسئول، کره جنوبی
شغلمدل، نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون
تولد۱۲ مارس ۱۹۸۷
تاهلمتاهل
اینستاگرامmin_namkoong
بیوگرافی نام گونگ مین

از مهندسی تا بازیگری

او به خواست پدر در رشته مهندسی تحصیل کرد تا بتواند در یک شرکت بزرگ مشغول به کار شود. به همین دلیل وی رشته مهندسی مکانیک را برای آینده خود انتخاب کرد، اما در اواسط تحصیل خود این را فهمید که به این رشته علاقه ای ندارد. بعدها تصمیم گرفت تا در آزمون شبکه ام بی سی شرکت نماید اما متاسفانه در آن هم قبول نشد و او تصمیم جدی گرفت که برای هدفش یعنی بازیگر شدن باید تلاش بیشتری کند.

مطالب پیشنهادی: کیم سئول هیون؛ علایق و ناگفته ها

اولین نقش آفرینی

گونگ در سال 1999 کار بازیگری را شروع کرد و در سال 2001 با نقش آفرینی در فیلم های بانجی جامپینگ خودشان و پسر بد توانست در بین مردم بیشتر شناخته شود. در سال 2002 با بازی در فیلم های خانه جن زده خود را بفروشید، حصار رز و گردنبند مروارید و غیره به شهرت رسید. در سال 2004 با بازی در خانواده دوست داشتنی من به اوج شهرت رسید و توجه بسیاری را به خود جذب کرد.

روابط عاشقانه

گونگ در سال 2022 با خانم جین آه روم که به شغل مدلینگ مشغول است آشنا شد و وارد رابطه عاشقانه گشت و بعد از مدتی با یکدیگر ازدواج کردند.

مطالب پیشنهادی: پارک جین جو؛ مدل و بازیگر کره ای

ناگفته ها

گونگ مین از بازی در نقش های شرور و خشن بسیار خوشش می آید. دین خاصی ندارد و همیشه در کنار آرامش بسیار شوخ طبع است. چهره ای جوانتر نسبت به سن خود دارد و همیشه در انتخاب فیلمنامه های خود دقت می کند. علاقه زیادی هم به ماشین و ساعت دارد و در حال حاضر چند خودروی لوکس دارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *