بیوگرافی

نغمه مهرپاک، مجری رادیو و همسر رضا رشیدپور

فعالیت هنری‌اش از سال 76 با رادیو جوان شروع و سپس وارد تلویزیون شد، در زمان تفکیک مجریان دیگر نتوانست با شرایط جدید کار کند و برای همیشه اجرا را کنار گذاشت. رضا رشیدپور در سال 1382 وقتی 25 ساله بود با او آشنا شد و ازدواج کرد، آشنایی این دو از یک اجرای مشترک در رادیو شروع شد. ثمره این ازدواج یک دختر به نام هلن می باشد.

همسر رضا رشیدپور متولد 15 ام خرداد ماه، فارغ التحصیل مقطع فوق‌ لیسانس در رشته ی روانشناسی است. نغمه مهرپاک فعالیت حرفه ای خود را با اجرای برنامه‌ های رادیویی و پس از آن اجرای برنامه‌ های زنده شبکه جوان آغاز کرد و از سال 76 وارد سازمان صدا و سیمای ایران شد. به گفته همسر رضا رشیدپور پس از ابلاغ دستور سازمانی در خصوص تفکیک مجریان تلویزیون و رادیو، وی که هم با تلویزیون و هم با رادیو همکاری داشت مجبور شد با رادیو قطع همکاری کند که بارها در مصاحبه‌های خود در این خصوص ابراز پشیمانی کرده و گفته است حسرت آن روزهای خوب در رادیو را می‌خورد. رضا رشیدپور و همسرش پس از یک اجرای مشترک در رادیو با یکدیگر آشنا شده و به هم علاقمند شدند که همین علاقه منجر به ازدواج او و همسرش شد. نغمه مهرپاک پس از ازدواج با رضا رشیدپور در صدا و سیما به عنوان مجری و به طور کلی در هیچ حوزه‌ای از رسانه فعالیتی ندارد.

نغمه مهرپاک در خصوص تقارن روز تولدش با زمان امتحانات پایان سال تحصیلی گفته است: «سال چهارم ابتدایی تجدید آوردم. چون متولد خرداد ماه هستم و روز تولدم همیشه هم ‌زمان با امتحانات پایان سال بود و آن زمان از امتحان بعد از جشن تولدم نتوانستم نمره قبولی بگیرم.»

نحوه ی آشنایی و ازدواج رضا رشیدپور و همسرش نغمه مهرپاک

رضا رشیدپور و همسرش نغمه مهرپاک پس از همکاری از پیش تعیین نشده ای در اجرای یک برنامه رادیویی با یکدیگر آشنا شدند. نغمه مهرپاک: «در رادیو برنامه‌ای را اجرا می‌‌کردم به نام جوان ایرانی، دو نفر از همکاران آقا، دیگر نتوانستند با ما همکاری کنند، تهیه‌ کننده و مدیر گروه به دنبال یک مجری بودند و من استرس داشتم که حالا قرار است با چه کسی برنامه اجرا کنم و آیا از نظر فکری و تیپ کاری با هم تفاهم داریم یا خیر و اینگونه مسائل تا این که خبر آوردند آقایی که دو سال پیش برنامه شب ایرانی را اجرا می‌‌کرده انتخاب شد و چون بیننده آن برنامه بودم، به خوبی حضور ذهن داشتم. اولین روز برخوردمان را خوب به یاد دارم. رضا سر تا پا خاکی بود، چون آن زمان در بخش عمرانی فرودگاه امام خمینی(ره) مشغول به کار بود، سه سال بعد از آن روز ایشان به خواستگاری من آمد.»

نظر همسر رضا رشیدپور در مورد او

نغمه مهرپاک: «من معتقدم هر یک از ما به دوران کودکی خود برمی‌گردیم. رضا شاید جلوی دوربین آدم پرشور و نشاط و پرتحرکی باشد، اما در واقع آدم بسیار آرام و درونگرایی است. همه به من می‌گویند با این همسر شوخ‌ طبع و پر سر و صدا هیچ‌ وقت حوصله‌ ات سر نمی‌‌رود، در صورتی‌که باور کنید همیشه به رضا گله می‌‌کنم که چرا اینقدر کم حرف و ساکت است.»

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Worth reading...
رضا رشیدپور، مجری تلویزیون