بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

نبات؛ بلاگر مشهور اینستاگرام

نبات یکی از مشهورترین بلاگر های ایرانی در فضای مجازی است و در سبک لایف استایل فعالیت می کند. او روزانه عکس ها و ویدیوهای زیادی از خود در فضای مجازی منتشر می کند و توانسته به طرفداران زیادی برسد. او علاوه بر انتشار پست و استوری از زندگی شخصی خود، به تولید محتوای سرگرمی و آموزنده نیز مشغول است. اگر قصد دارید با زندگی نامه نبات بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

نبات در سال 1368 در شهر تهران متولد شد و اکنون 32 ساله است. او یک خواهر و برادر دارد. نبات چند سال قبل به کانادا مهاجرت نمود و اکنون در شهر ونکوور زندگی می کند. خواهر و مادر نبات ساکن ایران هستند و برادر او در کانادا زندگی می کند. نبات دارای لیسانس مدیریت از دانشگاه های ایران بوده و برای ادامه تحصیل به کانادا مهاجرت کرده است. او در کانادا در رشته مدیریت کسب و کار ادامه تحصیل داد.

نام نبات
حوزه فعالیت بلاگر سبک زندگی
رشته تحصیلی لیسانس مدیریت
تحصیلات تکمیلی مدیریت کسب و کار
اینستاگرام nabauti (955K)
بیوگرافی نبات

آغاز فعالیت

نبات فعالیت حرفه ای خود در اینستاگرام را با تولید فرش آغاز کرد. او با انتشار عکس فرش های تولید شده توانست به شهرت زیادی برسد. پس از مدتی قلم روان و جذاب او در نویسندگی باعث شد تصمیم بگیرد در زمینه بلاگری نیز فعالیت کند. نبات اکنون یکی از بهترین و پر طرفدارترین بلاگر های ایرانی در سبک لایف استایل است. او توانسته از این طریق دنبال کنندگان زیادی به دست آورد.

بیشتر بخوانید: علی تیستی؛ فود بلاگر مشهور اینستاگرام

محتوا

نبات روزانه عکس ها و ویدیوهای زیادی را به صورت پست و استوری در فضای مجازی منتشر می کند. او به تولید محتوا در زمینه سرگرمی و آموزشی می پردازد و سعی می کند با منتشر کردن زندگی خصوصی خود در این زمینه فعالیت کند.

فعالیت در فضای مجازی

نبات بلاگر ایرانی در زمینه سبک زندگی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام nabauti فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست هایی در زمینه بلاگری سبک زندگی می پردازد. او اکنون 955 هزار دنبال کننده دارد. این تعداد برای یک بلاگر آمار بسیار خوبی است.

بیشتر بخوانید: لیلی قالیچی؛ فشن بلاگر ایرانی

زندگی شخصی

نبات چند سال پیش ازدواج کرده و اکنون متاهل می باشد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فیبی تانکین؛ بازیگر استرالیایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سان هیون وو؛ لیدر Monsta X

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

مانی رهنما؛ خواننده پاپ

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مهدی حسینی نیا؛ بازیگر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.