بیوگرافی

باران (MsDelicious)، پرفرمر ایرانی سایت‌های محتوای جنسی بزرگسالان

باران یکی از نخستین دختران ایرانی است که در سایت‌های ویدیویی محتوای بزرگسالان، اقدام به فعالیت می‌کند. باران متولد 1371/07/13 یک مهر ماهی است.

بیوگرافی باران

متاسفانه اطلاعات دقیقی در مورد زندگی باران در فضای اینترنت موجود نیست. اما فضای اتاق و زمانبندی حضور باران در سایت Chaturbate نشان می‌دهد که او در کشوری با فصله زمانی بین 1 تا 2 ساعت در غرب ایران ساکن است. احتمال حضور باران در ترکیه یا دیگر کشورهای شرقی اروپا بسیار زیاد است.

نام: باران
ملیت: ایرانی
تاریخ تولد: 1371/07/13
سایت اجرای زنده: چت اوربیت (275K)
توئیتر: t.com/_msdelicious (7K)
اینستاگرام: ندارد
پروفایل جنسی: iran_persian (279K)

باران از ماه مارچ 2018 (اسفند 1396) وارد سایت پورن و اجرای فیلم زنده سکسی با نام چت اوربیت شده است. بنا بر اعلام خودش، او به مردان گرایش دارد. همچنین در سایت پورن چت اروبیت نوع هیکل خود را ورزشکاری معرفی کرده است. او سیگار می‌کشد و در اجراهای خود از مشروب استفاده می‌کند.

روش‌های تبلیغاتی باران

باران در اکانت توئیتر خود، با اعلام زمان‌های حضور خود در سایت جنسی چت اوربیت، مخاطبان خود را افزایش می‌دهد. او پس از گذشت جدود 2 سال فعالیت در سایت جنسی چت اوربیت به مخاطب 275K رسیده است. او به کاربرانی که در توئیتر برای او کامنت می‌گذارند، پاسخ نمی‌دهد، با این حال از محبوبیت بالایی بین مخاطبان خود برخوردار است.

گالری عکس باران

About author

کارشناسی ارشد مترجمی از دانشگاه تهران، علاقه‌مند به اخبار دنیای هنر، سینما و سلبیریتی‌ها، فعال در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی.
Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *