بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

موسی اسماعیل‌پور کریمی؛ قهرمان پرورش اندام ایرانی

موسی اسماعیل‌پور کریمی بدنساز حرفه‌ی، مربی، مدل و اینفلوئنسر ایرانی است. او از سال 1380 پرورش اندام را به صورت حرفه‌ی آغاز کرد و چندین دوره در مسابقات فدراسیون جهانی بدن‌سازی و تناسب‌اندام شرکت نمود و عناوین مختلفی را کسب کرد. موسی اسماعیل‌پور مربی بدنسازی افراد معروفی از جمله امیر تتلو، شجاع خلیل‌زاده، علی کریمی، جواد کاظمیان، حسین ماهینی و … بوده است.

نام: موسی اسماعیل‌پور کریمی
تاریخ تولد: 1360/06/30
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (799k) mousaesmaeilpour

بیوگرافی موسی اسماعیل‌پور کریمی

موسی اسماعیل‌پور کریمی متولد 30 شهریور 1360 در بابل، مازندران، ایران است. او در سال ۱۳۷۵ به دلیل علاقه‌ی شخصی و خانوادگی به ورزش کشتی روی آورد و در مسابقات مختلف استانی و کشوری شرکت نمود و مقام‌های متعددی را کسب کرد، اما بعد از ۴ سال به دلیل آسیب دیدگی کشتی را رها کرد. پس از گذشت ۱ سال از مصدومیت، در سال ۱۳۸۰ پرورش اندام را به صورت حرفه‌ی آغاز کرد و موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور در سال 1382 شد. موسی اسماعیل‌پور در سال 1383 برای ادامه‌ی تمرینات بدنسازی خود به دبی رفت و پس از کسب عنوان قهرمانی آسیا در مسابقات آسیایی 2010 و مدرک زیباترین کات و همچنین مدرک مربی گری IFBB و مدرک افتخاری جی کاتلر (قهرمان جهان) به ایران بازگشت و فعالیت خود را در ایران از سر گرفت. او همچنین در سال 2014 در مسابقات جهانی هند شرکت کرد و موفق به کسب مقام دوم در این رقابت‌ها و مدرک مربیگری WBPF شد.

موسی اسماعیل ‌پور کریمی هم اکنون در ایران به عنوان مربی بدنسازی مشغول به کار می‌باشد و افراد معروفی از جمله امیر تتلو، شجاع خلیل‌زاده، علی کریمی، جواد کاظمیان، حسین ماهینی و … از شاگردان او بوده‌اند.

همکاری موسی اسماعیل‌پور کریمی با روزنامه خبر ورزشی

موسی اسماعیل‌پور کریمی پس از شیوع بیماری کرونا همکاری خود را با روزنامه خبر ورزشی در اینستاگرامش اعلام کرد و گفت: “در این روزهایی که همه در قرنطینه هستیم برای شما مخاطبان عزیز فیلم‌های تمرینی خودم را از طریق این رسانه هر روز ساعت 10 صبح به اشتراک می‌گذارم.”

گالری عکس‌های موسی اسماعیل‌پور کریمی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

اد شیرن؛ خواننده مشهور انگلیسی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

تیلور سویفت؛ خواننده ترکیبی پاپ و کانتری

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگحوزه‌ی موسیقی

ریانا؛ خواننده برتر باربادوس

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

جاستین بیبر؛ خواننده کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *