بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگحوزه‌ی ورزش

محسن میری؛ مدل و مربی پرورش اندام ایرانی

محسن میری یکی از مدل‌های مشهور ایرانی است که با برندهای معتبری همکاری داشته و مدتی بازیگری را تجربه کرده و اکنون به عنوان مربی پرورش اندام در ایران و خارج از کشور فعالیت می‌کند.

نام: محسن میری
تاریخ تولد: 1364/08/20
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تورنتو، کانادا
وضعیت تاهل: متاهل (روناک یونسی، 1391)
فرزندان: دو پسر (مهرسام، مهراز)
اینستاگرام: (106k) mohsenmirii

بیوگرافی محسن میری

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران است. او یک خواهر کوچکتر از خود به نام نگار دارد که مهندس معمار می‌باشد. محسن میری یکی از مدل‌های مشهور ایرانی است که با برندهای معتبری همکاری داشته و مدتی بازیگری را تجربه کرده و اکنون به عنوان مربی پرورش اندام در ایران و خارج از کشور فعالیت می‌کند. او در سال 1390 در فیلم “سقوط آزاد” با روناک یونسی آشنا شد و در سال 1391 با وی ازدواج کرد. آن‌ها دو فرزند پسر به نام‌های مهرسام و مهراز دارند و در تورنتو، کانادا زندگی می‌کنند.

تیم میری محسن میری

تیم میری در عرصه‌ی فعالیت‌های ورزشی، کار خود را از چندین سال پیش در ایران و کانادا آغاز کرده‌است و با بکارگیری تیمی از متخصصین و افراد صاحب سبک در فعالیت‌های مدلینگ، بدنسازی، برندینگ و ارائه مکمل‌های غذایی و دارویی معتبر در کشور شناخته می‌شود. هدف تیم میری کشف استعدادهای درخشان در تمام رشته‌های ورزش بدنسازی، ورزش‌های رزمی و مدلینگ در بین تمام نوجوانان و جوانان ایران و کانادا، انتخاب مدل و افراد مستعد در مرزهای بین المللی و معرفی آن‌ها به برندهای مطرح داخلی و بین المللی است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *