بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

محسن لرستانی؛ خواننده‌ی کرمانشاهی

محسن لرستانی خواننده کرمانشاهی متولد سال ۱۳۵۸ در این شهر است. او در سال ۱۳۸۶ با کمک برادر بزرگتر خود (رضا) که او نیز به خوانندگی مشغول است کار حرفه‌ای خود را با دو آهنگ زندان و غربت آغاز کرد و در ابتدای سال‌های ۹۰ تا ۹۵ با آهنگ‌های بچه ننه، بچه سوسول، بچه قرتی، آهنگ شاهزاده و گدا مورد توجه قرار گرفت. محسن لرستانی در اسفند 1397 با انتشار اتهام افساد فی الارض به چهره‌ی شناخته شده‌ای در فضای مجازی تبدیل شده است.

نام: محسن لرستانی
تاریخ تولد: 1358
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (197k) mohsenlorestanioriginal

بیوگرافی محسن لرستانی

محسن لرستانی با نام اصلی محسن پورمست متولد سال ۱۳۵۸ در کرمانشاه است. او در ابتدا فعالیت خود را به صورت غیر حرفه‌ی با خواندن آهنگ‌های کردی و اجرا در مراسم‌های عروسی در دهه‌ی 80 آغاز کرد و در سال 1386با کمک برادر بزرگتر خود به نام رضا آهنگ زندان و غربت را منتشر کرد. محسن لرستانی در ابتدای سال‌های ۹۰ تا ۹۵ با آهنگ‌های بچه ننه، بچه سوسول، بچه قرتی، آهنگ شاهزاده و گدا مورد توجه قرار گرفت و در نهایت توانست در سال 1397 رضایت مخاطبان خود را جلب کند.

اولین کنسرت محسن لرستانی

محسن لرستانی اولین کنسرت خود را در 21 دی 1397 به صورت رسمی در کرج برگزار کرد. این کنسرت مورد استقبال طرفداران او قرار گرفت و تمام بلیط‌های آن دو روز پیش از اجرا به فروش رفت.

ماجرای بازداشت محسن لرستانی

محسن لرستانی در 12 اسفند 1397 به اتهام افساد فی الارض در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است. پرونده‌ی او با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است. سید کاظم حسینی وکیل محسن لرستانی با اشاره به اتهام محسن لرستانی گفت: موضوع پرونده‌ی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر شده و او شاکی خصوصی ندارد.

ارتباط پرونده محسن لرستانی به پرونده رقاص‌های اینستاگرامی

اخیرا تعدادی از رقصنده‌های اینستاگرامی و فعال در فضای مجازی که در قالب باند و شبکه فعال بودند، بازداشت شده و پرونده‌‌ی آن‌ها و لرستانی دارای بازپرس مشترک و زمان رسیدگی یکسانی می باشند. حسینی وکیل محسن لرستانی اعلام کرده که پرونده موکل او ناخواسته به این پرونده وصل شده است.

شایعه‌ی به قتل رسیدن محسن لرستانی در زندان

در حالی که شایعات زیادی از به قتل رسیدن محسن لرستانی در زندان منتشر شده بود، دادگاه او در 15 مهر 1398 در شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی نا جه‌ مین؛ خواننده گروه NCT

بیوگرافی

بیوگرافی سو چانگ بین؛ بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

بیوگرافی کو جون هه؛ خواننده گروه آیکون

بیوگرافی

بیوگرافی کیم مین جو؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *