بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

محسن فروزان؛ فوتبالیست ایرانی

بیوگرافی محسن فروزان

بیوگرافی محسن فروزان

محسن فروزان در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷ در رشت به دنیا آمد. او فوتبالیست (دروازه‌بان) می باشد. او ۲ برادر و یک خواهر بزرگتر از خودش نیز دارد. محسن فروزان تاکنون در تیم های زیادی بازی کرده است و شایعات بسیاری نیز به وجود آورده است که مهمترین آنها می توان به دوران حضور او در تیم تراکتورسازی اشاره کرد. محسن فروزان متاهل می باشد و همسر او خانم نسیم نهالی است.

نام اصلی محسن فروزان مصردشتی
ملیت ایرانی
شغل فوتبالیست، صاحب رستوران
تولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷
اینستاگرام mohsenforozan.official
بیوگرافی محسن فروزان

آغاز فعالیت

محسن فروزان که علاقه شدیدی به فوتبال داشت با مخالفت شدید خانواده اش مواجه شده بود که سرانجام توانست آنها را راضی کند و به سوی فوتبال که دوست داشت برود. شروع فعالیت او در این رشته از تیم های پایه شهرداری خمام و داماش گیلان بود. او بعد از مدتی بازی در این تیم ها، در ۱۶ سالگی موفق شد به تیم بزرگسالان داماش راه پیدا کند. محسن فروزان نیز مانند دیگر بازیکنان مدتی را به عنوان سربازی درتیم نظامی ملوان گذراند. او با درخشش در تیم ها توانست به باشگاه های حرفه ای و پرطرفداری همچون تراتورسازی و استقلال بپیوندد. محسن فروزان علاوه بر دروازه‌بانی اکنون صاحب یک رستوران نیز می باشد.

 دروازه‌بانی حرفه ای

محسن فروزان در سال ۱۳۸۹ به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست وبعد از به پایان رسیدن فصل، در سال ۱۳۹۰ به باشگاه تراکتورسازی رفت. سرانجام او در سال ۱۳۹۳ به قراردادی به مدت ۲ سال راهی استقلال شد و موفق ظاهر شد. البته این دروازه‌بانی اگر خود را درگیر حواشی نمی کرد شاید اکنون در یک تیم بزرگ بازی می کرد و می توانست حتی در تیم های خارجی نیز دروازه‌بانی کند.

ازدواج با نسیم نهالی

محسن فروزان در سال های گذشته با نسیم نهالی ازدواج کرده است. نسیم نهالی یکی از مدل های زن ایرانی است که در حرفه ی مدلینگ و تبلیغات فعالیت می کند. زندگی این دو تاکنون چندین بار وارد حواشی شده است که یکی از دلایل آنها بد حجابی نسیم نهالی است و به همین سبب محسن فروزان مدتی از حضور در میادین محروم بود.

بازداشت محسن فروزان!

محسن فروزان در سال ۱۳۹۸ به جرم تبانی در تراتورسازی و سپیدرود رشت بازداشت شد. شرط‌بندی غیرقانونی توسط نسیم نهالی علت این ماجرا بود و به سبب آن محسن فروزان از تیم تراکتور اخراج و توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به مدت یک ماه از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شد. البته اکنون محسن فروزان در باشگاه فوتبال فولاد خوزستان بازی می کند!

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *