بیوگرافیحوزه‌ی مجریگری

محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگر فوتبال

محمدرضا احمدی

بیوگرافی محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی در تاریخ ۵ دی ۱۳۶۱، در شهر تهران به دنیا آمد. او مجری و گزارشگر فوتبال است. مدرک تحصیلی محمدرضا احمدی فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری و مدیریت ورزشی می باشد. پدر محمدرضا احمدی نیز از بازیکنان اسبق تیم پاس بوده است. محمدرضا احمدی اکنون برنامه فوتبال برتر را اجرا می کند که پیش از او محمد حسین میثاقی مجری آن بوده است.

نام محمدرضا احمدی
ملیت ایرانی
شغل مجری و گزارشگر فوتبال
تولد ۵ دی ۱۳۶۱
اینستاگرام Mrzahmadi
بیوگرافی محمدرضا احمدی

تست محمدرضا احمدی برای تیم پرسپولیس

محمدرضا احمدی در نوجوانی توسط پدرش برای تست دادن به تیم پرسپولیس رفت. او در این تست موفق ظاهر شد و توانست از بین ۲۰۰ نفر نفر سوم شود، سرانجام برای تمرین در تیم پرسپولیس قبول شد اما به دلیل مخالفت کردن پدر و مادرش فوتبال را ادامه نداد.

فعالیت در رادیو و گزارشگری در تلویزیون

محمدرضا احمدی در سال ۱۳۷۸ برای گزارشگری در تلویزیون تست داد که این بار موفق نشد و رد شد، البته دلیل اینکه او رد شد سن کم او بود. او بعد از گذشت ۴ سال برای گزارشگری وارد رادیو شد. محمدرضا احمدی در سال ۱۳۸۹ وارد تلویزیون شد و با گزارش های خوبش در جام جهانی ۲۰۱۰ توانست خوش بدرخشد و در بین مردم جایگاه خوبی به دست بیاورد.

آیا محمدرضا احمدی ازدواج کرده است؟

محمدرضا احمدی در سال ۱۳۸۹ با خانم فرشته آشوری که او نیز مربی است ازدواج کرد که حاصل زندگی آنها یک دختر به نام نفس احمدی است. محمدرضا احمدی در مصاحبه ای بیان کرده است :« من دوست ئاشتم اول مشهور بشوم و بعد از آن ازدواج بکنم».

مسابقه آقای گزارشگر

محمدرضا احمدی در سال های ۹۳، ۹۴ و ۹۶ مجری برنامه زیبا و دوست داشتنی آقای گزارشگر بود. این برنامه از شبکه ۳ سیما پخش می‌شد و طرفداران زیادی داشت. این مسابقه برای شناختن استعداد ها در حوزه گزارشگری بود و چندین مرحله داشت که شرکت کنندگان باید آنها را پست می‌گذاشتند. محمد حسین میثاقی (متولد ۱۴ مهر ۱۳۶۴ در شهر کرج) نیز در کنار محمدرضا احمدی اجرا کننده این مسابقه بود.

برنامه ستاره ساز

برنامه ستاره ساز برنامه ای بود که در سال ۱۳۹۸ به مجریگری محمدرضا احمدی پخش می‌شد. در این برنامه به کشف استعداد های فوتبال ایران توجه میشد و بازیکنان باید با یکدیگر به رقابت می‌پرداختند. داوران این مسابقه خداداد عزیزی، فیروز کریمی، مجتبی جباری و ادموند بزیک بودند.

جوایز محمدرضا احمدی

  • پدیده جوان تلویزیون (در سال ۱۳۸۶)
  • پدیده جوان تلویزیون (درسال ۱۳۸۹)
  • پدیده جوان تلویزیون (در سال ۱۳۹۹)

اینستاگرام محمدرضا احمدی

تعداد دنبال کنندگان پیج محمدرضا احمدی تقریبا 429 هزار نفر است، ضمن اینکه او فعالیت زیادی در فضای مجازی ندارد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *