بیوگرافی

ماهان تیموری؛ بنیانگذار اپلیکشین هوش مالی

محمد رسول تیموری جروکانی که بیشتر با نام ماهان تیموری شناخته می‌شود، با ایده‌های کاریابی و فروش پکیج‌های ویدیویی خود به ثروت و شهرت عجیبی رسیده است. او بنیان‌گذار بیزینس کوچینگ و هوش مالی در ایران می‌باشد.

نام: محمد رسول تیموری جروکانی
ملقب: ماهان تیموری
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
اینستاگرام: (2m) mahanteymouri

بیوگرافی ماهان تیموری

محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بنیان گذار هوش مالی و بیزینس کوچینگ در ایران است. او در یک خانواده مذهبی بدنیا آمده و کوچکترین فرزند خانواده است و یک برادر بنام محسن و یک خواهر بنام معصومه دارد.

ماهان تیموری در 20 سالگی به همراه برادر و خواهرش به تهران مهاجرت کرد. آن‌ها در یک اتاق 5 متری پشت آسانسوری در خیابان کریم خان تهران ساکن شدند. ابتدا با تور لیدری شروع به درآمدزایی کرد و همزمان با پیشنهاد یکی از دوستانش سایت فروش کتاب بنام “پیک کتاب” را راه اندازی کرد و توانست در سال 1389 به درآمد روزی 1 میلیون تومان برسد.

طبق گفته‌ی خودش، او در عرض دو سال و هفت ماه با تور لیدری و سایت فروش کتاب توانست به آنچنان درآمدی برسد که در استان قم یک کارخانه تاسیس کند.

ماهان تیموری بنیان‌گذار هوش مالی در ایران

ماهان تیموری با راه‌اندازی سایت خود و ترجمه برخی ویدیوهای خارجی و سخنرانی‌های انگیزشی و با تبلیغات گسترده با عنوان از کارگری تا پولداری، افراد زیادی را برای خرید پکیج‌های میلیونی خود ترغیب می‌کند. او توانسته بیش از ۸۰ هزار دانش آموخته در دوره ‌ی آموزشی هوش مالی پلاس جذب کند. نتایج فوق العاده‌‎ی دانش‌آموخته‌ها بیش از ۲۵ هزار نفر قلمداد شده است. او همچنین نویسنده‎ی ۹ جلد کتاب پر فروش در ایران بوده که پرفروش ترین کتاب وی “جنگ باورها” است که در آن به بررسی ریشه‌ی‌ترین عوامل تاثیرگذار در روند کسب ثروت، پرداخته است.

موفقیت‌های ماهان تیموری

ماهان تیموری در مدت ۷ سال فعالیت خود، موفق به کسب بیش از ۲۰ تندیس و لوح تقدیر در زمینه‌های مختلف آموزشی شده است. او همچنین به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۳۹۷ شناخته شده است و در سال ۱۳۹۸ از او به عنوان چهره‎ی نامی صنعت و اقتصاد کشور تجلیل شده است. ماهان تیموری در این مدت ۴۰۰ سمینار حضوری و بیش از ۳۶۰ ساعت کارگاه آموزشی برگزار کرده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *