بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

محمد خواجی؛ شعبده‌باز و منتالیست ایرانی

محمد خواجی شعبده‌باز و منتالیست ایرانی است. او به ذهن‌خوانی و پیشگویی شهرت دارد و تنها شعبده‌باز ایرانی است که توانسته بین برج‌های دوقلوی کیش پرواز کند و بر روی آب خلیج فارس راه برود.

نام: محمد خواجی
ملیت: ایرانی
محل سکونت: جزیره‌ی کیش، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (صبا، 1399)
اینستاگرام: (597k) mohammadkhavaji

بیوگرافی محمد خواجی

محمد خواجی شعبده‌باز و منتالیست ایرانی ساکن در جزیره‌ی کیش است. او در شاخه‌ی منتال (ذهنی) مقام‌های زیادی کسب کرده و کارهای عجیب و غریبی انجام داده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به جابه‌جایی اجسام با نیروی چشم، خواندن ذهن یک رهگذر که هرگز او را ندیده‌است یا خرد کردن لامپ 100 با نیروی چشم اشاره کرد.

محمد خواجی در 4 مرداد 1398 شو اختصاصی مجیک شو را به همراه گروهی از دوستان خود راه‌اندازی کرد. او در بهمن ماه 1398 موفق به کسب تندیس چهره هنری در مراسم تجلیل از چهره‌های ماندگار شهرستان گراش شد. همچنین به پاس تلاش‌های تاثیر گذار و ارزشمند محمد خواجی و مدریک در زمینه‌ی شعبده و سرگرمی‌های نمایشی، کمپانی بین المللی هایتریک مدرک master certificate به آن‌ها اهدا کرده است.

حضور محمد خواجی در برنامه‌ی عصر جدید

محمد خواجی همراه با محمد حیدری که به مدریک معروف است، در برنامه‌ی تلویزیونی عصر جدید حضور یافت. آن‌ها در فصل اول این برنامه رد شدند، اما در فصل دوم داوران را شگفت زده کردند. مهارت بالای محمد خواجی و مدریک تماشاگران و داوران را متعجب کرد و آن‌ها با چهار رای سفید به مرحله بعد راه پیدا کنند.

منتالیست کیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

منتالیست یک شعبده باز خاص بوده که از روش‌های منتالیزم (خواندن ذهن) استفاده می‌کند. او قدرت‌های ذهنی فرا انسانی داشته و می‌تواند ذهن خوانی کرده و یا قدرت پیشگویی داشته و یا توانایی کنترل ذهن اشخاص دیگر را داشته باشد. متالیست‌ها بسیاری از حقه‌های خود را با تشخیص زبان بدن اشخاص انجام می‌دهند و “گمراه کردن” کلید اصلی آن‌ها برای انجام کارهایشان است.

گالری عکس‌های محمد خواجی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *