بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

محمدحسین میثاقی؛ مجری تلویزیون و گزارشگر فوتبال

محمدحسین میثاقی مجری تلویزیون، گزارشگر فوتبال و تهیه کننده ی برنامه ی ورزشی است. او کار خود را در رادیو کرمانشاه آغاز کرد و به دعوت عادل فردوسی پور با برنامه ی نود همکاری کرده است.

نام: محمدحسین میثاقی
تاریخ تولد: 1365/07/13
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل
فرزندان: یک پسر
اینستاگرام: (493k) misaghimh

بیوگرافی محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی در 13 مهر 1365 در کرج متولد شد. او فرزند آخر یک خانواده ی هشت نفری است. پدر او مدیر مدرسه و برادرهایش تحصیل کرده می باشند. محمدحسین میثاقی در هنگام انتخاب رشته به جای زدن کد مکانیک دانشگاه قزوین، کد ریاضی کاربردی کرمانشاه را زده و به این ترتیب به مدت ۴ سال به همراه خانواده درکرمانشاه زندگی کرده است. او دارای مدرک کارشناسی در رشته ی ریاضی کاربردی از دانشگاه رازی کرمانشاه می باشد.

فعالیت محمدحسین میثاقی در عرصه ی گزارشگری

محمدحسین میثاقی کار خود را در رادیو کرمانشاه آغاز کرده و با گروه اجتماعی تلویزیون کرمانشاه نیز همکاری کرده است. او با صعود تیم شیرین فراز به لیگ برتر با فرستادن گزارش های خود درباره ی بازی ها و حواشی مسابقات به شبکه ی سه، بعد از اتمام درس خود شروع به همکاری با این شبکه کرد و به دعوت عادل فردوسی پور همکاری در برنامه ی نود را آغاز کرد. شهرت او با گزارش و حاشیه های برنامه ی نود شروع شد و با حضور در برنامه ی فوتبال 120 شبکه ی ورزش به اوج خود رسید. او اولین بار در سری سوم برنامه ی فوتبال 120 شبکه ی ورزش جایگزین حمید محمدی شد و اولین برنامه ی اختصاصی خود را روی آنتن برد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. او مجری برنامه ‌های فوتبال برتر و رکورد از شبکه سه نیز می‌باشد .همچنین از طرف صدا و سیما به عنوان گزارشگر به بازی‌های آسیایی 2014 و جام ملت‌ های آسیا 2015 اعزام شد. در ویژه برنامه ی جام جهانی فوتبال 2014 (بیست چهارده) نیز به همراه عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی حضور داشت. او در جام جهانی 2018 خبرنگار اعزامی به روسیه بود. همچنین او مجریگری برنامه آسیا 2019 که ویژه ی جام ملت ‌های آسیا بود را هم بر عهده گرفت. محمد حسین میثاقی در برنامه ی سه ستاره سال 1394 با نزدیک 580000 رأی تندیس بهترین گزارشگر سال 94 از دید مردم را کسب کرد. او علاقه ی به گزارشگری فوتبال زنده ندارد و بیشتر دنبال حواشی فوتبال است.

قطع همکاری محمدحسین میثاقی و عادل فردوسی پور

محمدحسین میثاقی از اوایل فصل 1398-1397 لیگ برتر فوتبال ایران، برنامه ی فوتبال برتر را اجرا کرد و گفته شد که با برنامه ی نود و تهیه‌کننده آن عادل فردوسی پور قطع همکاری کرده‌ است، اما او این موضوع را تکذیب کرد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر مژگان صیادی؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *