بیوگرافی

محمد بصیری؛ بنیان گذار دوره‌های پولسازی

محمد بصیری کارآفرین، نویسنده و مدیرعامل سفیران دانش است. او بنیان‌گذار دوره‌های پولسازی و متحول شو می‌باشد و و تا به امروز در صدها سمینار، همایش و دوره‌ی آموزشی داخل و خارج از کشور شرکت کرده است.

نام: محمد بصیری
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
اینستاگرام: (406k) mohammadbasiri1

بیوگرافی محمد بصیری

محمد بصیری متولد دهه‌ی 60 در یک خانواده‌ی معمولی، با پدری فرهنگی، مادری خانه دار و سه خواهر و برادر است. او دارای مدرک دکترای روانشناسی بالینی می‌باشد و در دهه ۸۰ با قوانین پولسازی آشنا شده و در زمینه‌ی آموزش کسب و کار فعالیت می‌کند. محمد بصیری در طی ۱۲ سال گذشته در اکثر استان‌های کشور همایش‌های مختلف با سر فصل موفقیت برگزار کرده و در برنامه‌های مختلف صدا و سیما حضور پیدا کرده است.

سایر فعالیت‌های محمد بصیری

محمد بصیری علاوه بر آموزش کسب و کار، خود نیز وارد فضای عملی کسب و کار شده و برای بیش از 200 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال کرده است. او در زمینه‌های رستوران داری، پارک علم و فناوری، آموزشگاه کنکور، کتاب فروشی، خرید و فروش املاک و … صاحب کسب و کار می‌باشد.

دوره‌های پولسازی محمد بصیری

محمد بصیری بنیان‌گذار دوره‌های پولسازی و متحول شو در ایران می‌باشد. کلاس‌های پولسازی محمد بصیری شامل 7 مرحله متافیزیک، استعدادیابی، رشد شخصی، دوران گذار کسب و کار، برندسازی شخصی، راه‌اندازی کسب و کار، افزایش مشتری و ایجاد مشتری وفادار است. خانم‌های خانه دار، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه، کارمندان، صاحبان کسب و کار و تمام کسانی که دوست دارند کسب و کار جدیدی راه بیندازند و یا در آمد خود را افزایش دهند، از مخاطبین این کلاس‌ها هستند.

افشاگری‌ مهدی رستم‌پور از محمد بصیری

مهدی رستم‌پور که اخیرا در صفحه اینستاگرام شخصی خود، درباره شاخ‌های اینستاگرامی دست به افشاگری زده، اینبار درباره‌ی محمد بصیری و مدرک تحصیلی او افشاگری کرده است. به گفته‌ی او، محمد بصیری دکتر نیست و در همدان از دانشگاه اخراج شده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

جانگ مینهو؛ خواننده معروف کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی چوی جونگ وون؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین هیون جون؛ بازیگر مرد کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

لی جین ووک؛ بازیگر اهل کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *