بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

ملادن سولومون؛ آهنگساز و دی جی

ملادن سولومون (Mladen Solomun) آهنگساز و دی جی اهل بوسنی و هرزگوین می باشد و سه مرتبه نامزد و برنده ی دریافت بهترین آهنگساز و بهترین دی جی شده است.

نام: ملادن سولومون (Mladen Solomun)
تاریخ تولد: 27 دسامبر 1975
ملیت: بوسنی و هرزگوین
محل سکونت: هامبورگ، آلمان
اینستاگرام: (976k) solomun

بیوگرافی ملادن سولومون

ملادن سولومون (Mladen Solomun) در 27 دسامبر 1975 در شهر تراونیک بوسنی و هرزگوین متولد شد و بعد از تولد به همراه خانواده و به درخواست پدر به شهر هامبورگ، آلمان مهاجرت کرد و در آنجا بزرگ شد. او در دوران جوانی به همراه پدرش در حوزه ی ساخت و ساز فعالیت کرده و در نهایت متوجه علاقه ی خود به فیلم سازی شده است. ملادن سولومون به همراه تعدادی از دوستان خود یک شرکت کوچک ساخت فیلم تاسیس کرد و با کمک آن ها چند فیلم کوتاه ساخت. او قبل از پی بردن به علاقه ی خود در موسیقی، 5 سال در زمینه ی تولید فیلم فعالیت کرد.

فعالیت ملادن سولومون در عرصه ی موسیقی

ملادن سولومون در دوران نوجوانی به نوارهای ضبط شده ی گوش می کرد که پسر عمویش از کلوب های شبانه برای او می آورد. این نوارها به سولومون نشان داد که موسیقی های بیشتری نسبت به آهنگ های رادیویی وجود دارند. از آن زمان به بعد او شروع به خرید صفحه های وینیل کرد و در نهایت در سن 16 سالگی در خانه ی جوانان، آن ها را برای نوجوانان دیگر نواخت. سولومون یک سال قبل از ساخت اولین آهنگ، توسط یکی از دوستان خود با موسیقی هیپ-پاپ آشنا شد و در سال 2005 شروع به ساخت موسیقی کرد و در اواخر همین سال به همراه یکی از دوستان خود به نام آدریانو ترولیو (Adriano Trolio) برچسب دینامیک را با شعار “خودت آن را انجام بده” به ثبت رساند. اولین آلبوم چندآهنگه ی او در سال 2006 و پس از آن آلبوم های دیگری به عنوان مثال آلبوم “برقص عزیزم” در سال 2009 منتشر شد. او در دسامبر 2010 یک برچسب دیگر که بیشتر آزمایشی بود با نام  2DIY4 ثبت کرد و در سال 2011 ریمیکس Noir & Haze’s Around را منتشر کرد. اوج محبوبیت سولومون در سال 2012 با ریمیکس DJ of the year بود که برنده ی دریافت جایزه در اسپانیا شد. همچنین در همین سال برنده ی جایزه در کشور برزیل شد. ملادن سولومون در فستیوال های تومارولند، اگزیت، ملت و اولترا یوروپ نواخته است. ریمیکس های او شامل موزیک های هیپ پاپ، سول، فانک و آر اند بی می باشد.

آهنگسازی ملادن سولومون برای بازی های آنلاین

ملادن سولومون در سال 2018 با شرکت راک استارگیمز برای آهنگسازی بازی آنلاین گرند تفت “Grand Theft” همکاری کرده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر سیدسعید مهاجرزاده؛ متخصص ارتوپدی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر هادی شرونی؛ متخصص گوش و حلق و بینی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

چه جونگ آن؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جنیفر کانلی؛ بازیگر آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *