بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مینه توگای؛ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشور ترکیه

مینه توگای (Mine Tugay) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در کشور ترکیه است. او در ابتدا با اجرای تئاترها و نمایش‌های متعدد به سرعت محبوب شد و فعالیت خود را در تلویزیون به عنوان یک چهره‌ی تبلیغاتی آغاز کرد. مینه گوتای نخستین‌بار در سال 1998 میلادی با سریال Karambol Kamil پا به عرصه‌ی بازیگری گذاشت و پس از آن در فیلم‌های بسیاری از جمله سریال گوزل در نقش آسمان، سریال بوی توت فرنگی در نقش الچین، سریال جزر و مد در نقش اندر سرز و سریال روزی روزگاری در نقش بهار به ایفای نقش پرداخت.

نام: مینه توگای
نام به لاتین: Melek Mine Tugay
تاریخ تولد: 1978/07/28
ملیت: ترک
محل سکونت: استانبول، ترکیه
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (2.9m) minetugay

بیوگرافی مینه توگای

ملک مینه توگای ( Melek Mine Tugay) متولد 28 ژوئیه‌ی 1978 در قونیه، ترکیه است. او در سال 1997 دوره‌های بازیگری را در مرکز هنری Müjdat Gezen گذراند و در سال 1998 در رشته‌ی بازیگری در دانشگاه دولتی استانبول شروع به تحصیل کرد. مینه توگای بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در تئاتر Semaver Kumpanya مشغول بازیگری شد و نخستین‌بار در سال 1998 میلادی در یک مجموعه‌ی تلویزیونی به نام Karambol Kamil به ایفای نقش پرداخت. او در سال 2005 میلادی همزمان با بازی در یک مجموعه‌‌ی تلویزیونی تحصیلات خود را در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه Bahçeşehir Üniversitesi ادامه داد.

زندگی شخصی مینه توگای

مینه توگای علاقه‌ی خاصی به انتشار اخبار خصوصی خود ندارد، اما طبق گفته‌ی برخی از رسانه‌ها در سال 2011 میلادی مدتی با امره آیدین، خواننده‌ی ترک و سپس مدتی با محمد تورگوت، کارگردان و عکاس اهل ترکیه دوست بوده‌است. او همچنین از سال 2011 تا 2017 میلادی با Gainfranco Russo، بازیگر ایتالیایی رابطه داشت.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *