بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

میلاد حاتمی؛ چهره‌ی اینستاگرامی

میلاد حاتمی معروف به آقای مربی متولد سال 1373 در ایران، یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که از حدود 2 سال پیش به واسطه‌ی تولید و انتشار ویدیوهای طنز جنسی در اینستاگرام به شهرت رسید. طبق گفته‌ی میلاد، او کارش را در ترکیه با خرید و فروش ماشین و خانه شروع کرد و اکنون در زمینه‌ی واردات در این کشور فعالیت می‌کند. میلاد حاتمی همچنین پس از خروج از ایران نمایندگی سایت‌های شرط‌بندی ولف بت و زبل بت را گرفت و در حال حاضر از طریق مدیریت و زیرمجموعه‌گیری در این دو سایت کسب درآمد می‌کند.

نام: میلاد حاتم آبادی
نام مستعار: آقای مربی_ میلاد حاتمی
تاریخ تولد: 1373
ملیت: ایرانی
محل سکونت: اسپارتا، ترکیه
وضعیت تاهل: متاهل (سحر حاتمی، 1399)
فرزندان: یک دختر (طلا، 1398)
اینستاگرام: (1.8m) milad

شهرت میلاد حاتمی

میلاد حاتمی که با لقب آقای مربی در اینستاگرام فعالیت می‌کند، با انتشار ویدیویی که در آن مدعی بود از طریق انجام تمرینات مختلف بدنسازی و به کمک نوشابه و مشروبات الکلی افراد را به وزن و اندام ایده‌آل می‌رساند، در حدود 2 سال پیش در اینستاگرام به شهرت رسید. او پس از گذشت مدتی فعالیت در ایران، به دلیل محتوای ویدیوهای خود از ایران خارج شد و به ترکیه مهاجرت کرد. به نظر می‌رسد که دیانا دادمهر یکی از دوستان نزدیک میلاد حاتمی باشد، چون در تعدادی از پست‌های او در اینستاگرام حضور پر رنگی دارد.

رابطه‌ی میلاد حاتمی با سحر حاتمی

میلاد حاتمی پس از گذشت مدتی با دختری به نام سحر در ترکیه وارد رابطه‌ی دوستی شد. آن‌ها در تیر ماه 1398 صاحب فرزند دختری به نام طلا شدند.

ازدواج میلاد حاتمی

میلاد حاتمی پس از گذشت 2 سال از رابطه‌ی دوستی و به دنیا آمدن دخترش، طلا، سرانجام در تاریخ 18 اردیبهشت 1399 بصورت رسمی در ترکیه با سحر حاتمی عقد کرد.

هندوانه فروختن میلاد حاتمی در ترکیه

میلاد حاتمی که با ساخت کلیپ‌های مختلف و کارهای عجیب توانسته‌ دنبال کننده‌های زیادی جذب کند، در حرکت جدید خود و با ایده‌ی یاشار رپفا اقدام به فروش هندوانه با خودروی لامبورگینی گران قیمت‌اش در محله پولدار نشین استانبول در کشور ترکیه کرده است.

این کار توسط بسیاری از رسانه‌ها و دیگر شخصیت‌ها در فضای مجازی ترکیه بازنشر شد، اما پلیس راهنمایی و رانندگی استانبول میلاد حاتمی را به دلیل استفاده تجاری از خودروی سواری‌اش 162 دلار جریمه و 15 روز از رانندگی منع کرد.

دستگیری میلاد حاتمی در ترکیه

میلاد حاتمی در تاریخ 30 آذر 1399 توسط پلیس ترکیه بازداشت شد. او در روز‌های گذشته ویدیویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد. علت بازداشت وی نیز انجام این کار و انتشار تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی عنوان شده است.

مدتی پیش نیز تصاویری توسط میلاد حاتمی منتشر شد که نشان می‌داد محسن افشانی را ربوده و با تهیه ویدیو از وی می‌خواست از او عذرخواهی کند. البته تصاویر منتشر شده از پشت‌صحنه این فیلم نشان داد، این اقدام نیز به احتمال زیاد به نوعی صوری و برای افزایش بیشتر فالوئر بوده است.

گالری عکس‌های میلاد حاتمی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر مجتبی ترک صفایی؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر پریسا ابراهیمی؛ کارشناس تغذیه

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *