اینستاگرام وب‌سایت شانس را دنبال کنید.

بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

میلاد حاتمی؛ چهره‌ی اینستاگرامی

میلاد حاتمی معروف به آقای مربی متولد سال 1373 در ایران، یکی از چهره‌های اینستاگرامی است که از حدود 2 سال پیش به واسطه‌ی تولید و انتشار ویدیوهای طنز جنسی در اینستاگرام به شهرت رسید. طبق گفته‌ی میلاد، او کارش را در ترکیه با خرید و فروش ماشین و خانه شروع کرد و اکنون در زمینه‌ی واردات در این کشور فعالیت می‌کند. میلاد حاتمی همچنین پس از خروج از ایران نمایندگی سایت‌های شرط‌بندی ولف بت و زبل بت را گرفت و در حال حاضر از طریق مدیریت و زیرمجموعه‌گیری در این دو سایت کسب درآمد می‌کند.

نام: میلاد حاتمی
نام مستعار: آقای مربی
تاریخ تولد: 1373
ملیت: ایرانی
محل سکونت: اسپارتا، ترکیه
وضعیت تاهل: در رابطه‌ی دوستی با سحر حاتمی
فرزندان: یک دختر (طلا، 1398)
اینستاگرام: (371k) miladhatami_

شهرت میلاد حاتمی

میلاد حاتمی که با لقب آقای مربی در اینستاگرام فعالیت می‌کند، با انتشار ویدیویی که در آن مدعی بود از طریق انجام تمرینات مختلف بدنسازی و به کمک نوشابه و مشروبات الکلی افراد را به وزن و اندام ایده‌آل می‌رساند، در حدود 2 سال پیش در اینستاگرام به شهرت رسید. او پس از گذشت مدتی فعالیت در ایران، به دلیل محتوای ویدیوهای خود از ایران خارج شد و به ترکیه مهاجرت کرد. به نظر می‌رسد که دیانا دادمهر یکی از دوستان نزدیک میلاد حاتمی باشد، چون در تعدادی از پست‌های او در اینستاگرام حضور پر رنگی دارد.

رابطه‌ی میلاد حاتمی با سحر حاتمی

میلاد حاتمی پس از گذشت مدتی با دختری به نام سحر در ترکیه وارد رابطه‌ی دوستی شد. آن‌ها در تیر ماه 1398 صاحب فرزند دختری به نام طلا شدند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

شاهین بنان؛ خواننده‌ی ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی مدلینگ

ماتیلد تانتوت؛ مدل ایرانی_فرانسوی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فلورا سام؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

نیکیتا؛ خواننده‌ی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *