بیوگرافیحوزه‌ی سرگرمی

میا پلیز؛ یوتیوبر مشهور ایرانی

کیمیا روانگر که با نام هنری میا در فضای مجازی شناخته می شود، یوتیوبر مشهور ایرانی است و در زمینه تولید محتوای سرگرمی فعالیت می کند. میا اکنون در شهر ونکوور کانادا زندگی می کند و به فعالیت در فضای مجازی مشغول است. اگر قصد دارید با زندگی نامه میا پلیز بیشتر آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، با مجله شانس همراه باشید.

بیوگرافی

کیمیا روانگر در 15 آبان سال 1371 در شهر تهران متولد شد. او یک برادر به اسم خشایار و یک خواهر به نام نازی دارد. کیمیا تحصیلات خود را در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران به پایان رساند و اکنون لیسانس این رشته را دارد. او اکنون در فضای مجازی و مخصوصا یوتیوب فعالیت می کند و توانسته به شهرت زیادی دست یابد.

بیشتر بخوانید: امیر روز؛ یوتیوبر و تیک تاکر

آغاز فعالیت

کیمیا از کودکی به بازی های کامپیوتری علاقه زیادی داشت. او پس از به پایان رساندن دانشگاه در یک شرکت مرتبط با بازی های کامپیوتری مشغول به فعالیت شد. او به دلیل علاقه زیاد به بازی های کامپیوتری در سال 1396 کانال یوتیوب خود را راه اندازی کرد و شروع به تولید محتوا در زمینه سرگرمی و بازی های کامپیوتری نمود.

فعالیت در فضای مجازی

میا اکنون در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت گسترده ای دارد. او در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با آیدی mia._.plays فعالیت می کند و روزانه پست ها و استوری های زیادی منتشر می کند. او اکنون 851 هزار دنبال کننده دارد و جزو یوتیوبرهای پر طرفدار است. کانال شخصی میا در یوتیوب نیز با نام Mia Plays فعالیت می کند و اکنون 230 هزار مشترک دارد.

اینستاگرام mia._.plays
یوتیوب Mia Plays
میا پلیز در فضای مجازی

رابطه با کوروش

میا و کوروش مدت زمان زیادی است که با هم دوست هستند. کوروش نیز یوتوبر موفقی می باشد و در ونکوور کانادا زندگی می کند.

بیشتر بخوانید: امیرحسین یاوری؛ یوتیوبر ایرانی

درآمد

همانطور که می دانید میا به تولید محتوا در یوتبوب مشغول است و کانال او 240 هزار نفر مشترک دارد. بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که از یوتیوب درآمد زیادی کسب می کند.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مهتاب شیروانی؛ بازیگر زیبای ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

فرزانه داوری؛ مادر مونا بانکی پور

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکیحوزه‌ی سلامت و زیبایی

دکتر فاطمه رزمجو؛ متخصص دندان پزشکی

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر علی اعتمادی؛ متخصص طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.