بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مجریگری

ملیکا زارعی؛ معروف به خاله شادونه

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی یکی از بازیگران مشهور و مجریان برنامه های کودک و نوجوان است که البته ایشان به خاله شادونه در تلویزیون معروف شده است که خیلی از کودکان بسیار طرفدار ایشان هستند. او در رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده است، از ده سالگی نیز به حرفه بازیگری وارد شده است و با اجرای برنامه کودک به شهرت بالایی رسید. در ادامه مطالب با مجله شانس همراه باشید تا با زندگی این هنرمند عزیز بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

ملیکا زارعی در 3 اردیبهشت 1365 در تهران به دنیا آمد. والدین او با اصالت اصفهانی هستند، یک برادر دارد و یک خواهر که ایشان نیز با نام مریلا زارعی می باشند یکی از بازیگران معروف کشورمان هستند. در زمانی که در کلاس سوم دبستان بود به دلیل تن صدایی که داشت، وارد اجرا در برنامه تازه ها شد و به صورت جدی در شانزده سالگی در مجموعه دوران سرکشی بازی کرد و اولین تجربه خوبی بود که توانست از آن بدست آورد.

نام و نام خانوادگیملیکا زارعی
تاریخ تولد3 اردیبهشت 1365
حرفهبازیگر، مجری کودک تلویزیون
شروع فعالیتاز سال 1382
اینستاگرامmelikazareie_tv
بیوگرافی ملیکا زارعی

علاقه به کار کودک

ملیکا زارعی از دوران کودکی خیلی به بازیگری علاقه مند بوده و بعدها متوجه شد که به اجرای برنامه های کودکان را بیشتر دوست می دارد، البته ایشان یک استعداد بسیار خاصی در اجرای این برنامه ها دارد. البته در جایی نیز گفته است که والدینم بسیار مرا در این زمینه تشویق کردند و باعث شدند تا در این زمینه بسیار هم موفق باشم.

مطالب پیشنهادی: میریام فارس؛ رقاص و بازیگر و خواننده لبنانی

شهرت

ملیکا زارعی تجربه مجری گری خود را در برنامه شادونه که برای کودکان و نوجوان است را شروع کرد و به دلیل استقبالی که از کودکان و مردم از اجرای ایشان شد او در حال حاضر بالای پنج سال است که در شبکه یک صدا و سیمای ایران این برنامه را اجرا می نماید و در ادامه این برنامه او در برنامه های صبح بخیر و شب بخیر بچه ها از شبکه دو به مدت سه سال دیگر همکاری داشت.

زندگی شخصی

ملیکا زارعی چند سال پیش با یکی از عوامل طراح صحنه ازدواج کرده است که ثمره این ازدواج دختری به نام مانلی می باشد، که خوشبختانه بسیار زندگی موفقی در کنار همسر خود دارد البته شایعات زیادی در مورد زندگی این هنرمند عزیزمان در رسانه های اجتماعی می شود که هیچ کدام آنها صحت ندارد.

بازیگری

این هنرمند عزیزمان به جز اجرای برنامه کودکان در سال های گذشته در فیلم هایی چون سریال دوران سرکشی در سال 1381، سریال مهر خاموش در سال 1382، فیلم سینمایی تله در سال 1384 و سریال متهم گریخت در سال 1384 ایفای نقش کرد. این خود باعث بیشتر شناخته شدن ایشان در بین عموم مردم شد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرد.

مطالب پیشنهادی: سعیده عرب؛ ایفای نقش همسر حضرت یعقوب

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

بیوگرافی محمدرضا خالد آبادی ؛ بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان

بیوگرافی

بیوگرافی کیم نام جون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی جئون بورام؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی ریو هوا یونگ؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *