بیوگرافیحوزه‌ی ورزش

مهران بیرامی؛ قهرمان پرورش اندام ایرانی

مهران بیرامی قهرمان پرورش اندام ایران است که به دلیل یک سانحه ی دلخراش با موتورسیکلت در سال 1387 دست راست خود را از بالای بازو از دست داده است. او قهرمان مسابقات پرورش اندام سال 1394 در تهران و قهرمان مسابقات کشوری سال 1395 در ایران با کسب مدال طلا می باشد. مهران بیرامی همچنین در مسابقات ماسل شو دبی که در کشور امارات برگزار می شود، موفق به کسب مقام اول در سال 1396 شده است.

نام: مهران بیرامی
تاریخ تولد: 1368/03/07
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: mehran_beirami (79.9k)

بیوگرافی مهران بیرامی

مهران بیرامی متولد 7 خرداد 1368 در تهران می باشد و در محله ی شرق تهران سکونت دارد. او پدر خود را قبل از وقوع حادثه ی تصادف با موتوسیکلت از دست داده است و یک برادر بزرگتر به نام محمد دارد. مهران بیرامی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

شروع ورزش بدنسازی توسط مهران بیرامی

مهران بیرامی در یک سانحه ی دلخراش با موتورسیکلت در سال 1387 دست راست خود را از بالای بازو از دست داد و بعد از اینکه با این معلولیت روبه رو شود، تصمیم گرفت ورزش بدنسازی را به صورت حرفه ی دنبال کند تا به دیگران نشان دهد معلولیت، محدودیت نمی باشد و در نهایت در سال 1393 در مسابقات پرورش اندام شرکت کرد. او موفق به کسب مدال طلا در مسابقات پرورش اندام سال 1394 در تهران و مسابقات کشوری سال 1395 در ایران شد. مهران بیرامی همچنین در مسابقات ماسل شو دبی که در کشور امارات برگزار می شود، موفق به کسب مقام اول در سال 1396 شده است.

شغل اصلی مهران بیرامی

مهران بیرامی بعد از وقوع حادثه ی تصادف با موتورسیکلت با حاج آقا معماریان، مالک گروه ساختمانی معماریان در شرق تهران، آشنا شد و یک سال بعد به عنوان کارمند در شرکت او مشغول به کار شد.

فعالیت مهران بیرامی در اینستاگرام

مهران بیرامی در این اینستاگرام نیز فعالیت دارد و بسیاری از جوانان و نوجوانان او را الگوی خود قرار داده اند.

گالری عکس‌های مهران بیرامی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

صبا سهیلی؛ بازیگر زیبای ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

کانگ ته اوه؛ بازیگر کره جنوبی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

زرین تکیندر؛ بازیگر ترکیه ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

اس کوپس؛ عضو گروه سونتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.